با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مبانی زبان فرانسه

دانلود و خرید کتاب مبانی زبان فرانسه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی زبان فرانسه  نوشته  لورا کی. لاوس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مبانی زبان فرانسه

کتاب مبانی زبان فرانسه دامیز اثر لورا کی. لاوس و زوئی اروتوپولوس یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش زبان فرانسه است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

 اگر اندکی با زبان فرانسه آشنایی دارید و می خواهید مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنید این کتاب کمک خوبی برای شماست. این اثر تمرکزش صرفا بر مفاهیم کلیدی است که برای برقراری ارتباط کلامی لازم است. این کتاب راهنمای گام‌به‌گام، با آموزش‌دادن مفاهیمی نظیر صرف افعال یا درک زمان‌ها، یادگیری را آسان کرده است و کمک می‌کند نمرات بالایی در امتحان زبان فرانسه خود بگیرید.

خواندن کتاب مبانی زبان فرانسه دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری زبان فرانسوی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۵۹-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۵۹-۶