با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زنجیره بلوکی (بلاکچین)

دانلود و خرید کتاب زنجیره بلوکی (بلاکچین)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زنجیره بلوکی (بلاکچین)  نوشته  تیانا لورنس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زنجیره بلوکی (بلاکچین)

کتاب زنجیره بلوکی (بلاکچین) دامیز اثر تیانا لورنس یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه ارز دیجیتال است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب زنجیره بلوکی (بلاکچین) دامیز کمک می‌کند زنجیره‌ بلوکی یک فناوری جادویی که رمزارزها هستند را بشناسید. این کتاب رمزارزها را شرح می‌دهد و با مثال‌هایی واقعی، روش عملکرد زنجیره‌ بلوکی و عرصه‌هایی را که ارزش‌آفرینی می‌کنند را به شما نشان می‌دهد.

خواندن کتاب زنجیره بلوکی (بلاکچین) دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری فرایند و شناخت ارزهای دیجیتال را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲۰-۲۶-۴
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۶۲۰-۲۶-۴