با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مبانی کامپیوتر و برنامه سازی با رویکرد الگوریتم و فلوچارت؛ پیاده سازی شده با جاوا

دانلود و خرید کتاب مبانی کامپیوتر و برنامه سازی با رویکرد الگوریتم و فلوچارت؛ پیاده سازی شده با جاوا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی کامپیوتر و برنامه سازی با رویکرد الگوریتم و فلوچارت؛ پیاده سازی شده با جاوا  نوشته  جواد وحیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مبانی کامپیوتر و برنامه سازی با رویکرد الگوریتم و فلوچارت؛ پیاده سازی شده با جاوا

کتاب مبانی کامپیوتر و برنامه سازی با رویکرد الگوریتم و فلوچارت؛ پیاده سازی شده با جاوا نوشته جواد وحیدی و رمضان عباس نژادورزی و مجید ایرانمنش کتابی کاربردی در زمینه برنامه‌نویسی است. کتاب مبانی کامپیوتر و برنامه سازی با رویکرد الگوریتم و فلوچارت؛ پیاده سازی شده با جاوا را انتشارات فناوری نوین منتشر کرده است. 

درباره کتاب مبانی کامپیوتر و برنامه سازی با رویکرد الگوریتم و فلوچارت؛ پیاده سازی شده با جاوا

امروزه بیشتر مسائلی که با آن روبه رو هستیم توسط رایانه قابل‌حل هستند. سؤالی که مطرح است این است که چگونه رایانه می‌تواند این مسائل را حل کند؟ در پاسخ باید گفت که رایانه به روش گام‌به‌گام حل مسئله که به آن الگوریتم گفته می‌شود، این مسائل را حل می‌کند. معمولاً برای حل مشکلات به دنبال ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌حل‌ها هستیم. 

سال‌ها است که علم با یافتن پاسخ سؤالات خود و استفاده از آن‌ها در پیشامدهایی که الگوی تکراری دارند، اهداف خود را پیش می‌برد و سریع‌تر از انتظار ما رازهای طبیعت را از دل آن بیرون می‌کشد. یکی از کلمات کلیدی تعریف مفهوم الگوریتم، «حل مسئله» است. الگوریتم، یکی از روش‌های رسیدن به جواب سؤال‌های ما و حل چالش‌های روزمره‌ی زندگی است. عملیات به‌ظاهر ساده‌ای همچون ضرب دو عدد تا چالش‌های تخصصی‌تر مانند پیش‌بینی وضع هوا در روزهای آینده، همه مبتنی بر الگوریتم‌ها هستند و همواره می‌کوشیم، الگوریتم‌هایی با دقت یا کارایی بیش تر برای آن ها  ارائه دهیم. هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، پردازش تصویر، داده کاوی، پیش بینی وضع هوا و پیش‌بینی افت‌وخیز بازارهای مالی، مثال‌های دیگری از کاربرد الگوریتم‌ها است که امروزه بیش‌ازپیش موردتوجه قرارگرفته‌اند.

الگوریتم یکی از روش‌های حل مسئله از طریق ریاضی و منطق است. این روش اولین بار توسط خوارزمی مورداستفاده قرار گرفت. در حال حاضر اساس اجرای بسیاری از برنامه‌های کامپیوتری روش خوارزمی است. نام الگوریتم نیز به احترام دانشمند شهیر ایرانی از کلمه‌ی الخوارزمی گرفته‌شده است..

اگر بخواهیم معنی الگوریتم را در زمینه ریاضیات و علوم رایانه بررسی کنیم، می‌توان گفت الگوریتم‌ها مجموعه فرایندهایی هستند که به کمک آن‌ها می‌توان بسیاری از مسائل برنامه‌نویسی را به‌راحتی حل کرد. به‌عنوان‌مثال، الگوریتم یک موتور جستجو را در نظر بگیرید. الگوریتم موتور جستجو گوگل به‌طور ساده این‌گونه است که عبارت تایپ‌شده شما را دریافت کرده و آن را در پایگاه داده‌های خود جست وجو می‌کند. سپس صفحات وب مربوطه را پیداکرده و به شما نشان می دهد. این روند کلی از ایجاد سؤال تا رسیدن به پاسخ یک الگوریتم محسوب می‌شود. استفاده از الگوریتم‌ها در کاهش هزینه‌های مالی و زمانی یک پروژه اهمیت زیادی دارد. الگوریتم‌ها با انجام سلسله اقدامات مشخصی و در ازای گرفتن ورودی تعریف‌شده، نتیجه‌ای مطابق انتظار به ما خواهند داد.

کتاب حاضر اکثر مفاهیم موردنیاز برای ورود به دنیای برنامه‌نویسی را بیان کرده است. ترتیب مثال‌ها به‌گونه‌ای است که از ساده‌ترین مثال شروع کرده و هرچه جلوتر می‌رود مفاهیم کاربردی‌تر را در قالب مثال‌های سخت‌تر بیان می نماید.

از نقاط قوت این کتاب نسبت به کتا ب های مشابه موجود در بازار، پیاده سازی الگوریتم های حل‌شده با زبان برنامه نویسی جاوا است.

خواندن کتاب مبانی کامپیوتر و برنامه سازی با رویکرد الگوریتم و فلوچارت؛ پیاده سازی شده با جاوا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی پیشنهاد می‌کنیم.   

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۴۴-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۳۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۴۴-۶