با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برنامه نویسی اندروید

دانلود و خرید کتاب برنامه نویسی اندروید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برنامه نویسی اندروید  نوشته  مایکل برتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برنامه نویسی اندروید

کتاب برنامه نویسی اندروید دامیز اثر مایکل برتون و دان فلکر یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش برنامه نویسی است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب برنامه نویسی اندروید دامیز کمک می‌کند برنامه نویسی برای این سیستم عامل را یاد بگیرید. اگر یک ایده جذاب برای برنامه برای سیستم عامل اندروید دارید نگران نباشید با این کتاب برنامه نویسی یاد می‌گیرد و می‌توانید در این زمینه فعالیت کنید. 

خواندن کتاب برنامه نویسی اندروید دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به یادگیری برنامه نویسی اندروید را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۲۴-۵
تعداد صفحات۴۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۲۴-۵