با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طراحی وب سایت

دانلود و خرید کتاب طراحی وب سایت

اولین وب‌سایت‌تان را طراحی کنید و بسازید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طراحی وب سایت  نوشته  گرگ ریکابی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طراحی وب سایت

کتاب طراحی وب سایت دامیز اثر گریگ ریکایی یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش طراحی وب سایت است. این کتاب کمک می‌کند اولین وب سایتتان را طراحی کنید. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب طراحی وب سایت

وب سایت‌ها انواع مختلفی دارند، از وبسایت‌های کوچک شخصی گرفته تا وبسایت‌های بزرگ تجاری که از آنها خرید می‌کنیم یا وب سایت شبکه‌های اجتماعی که میلیاردها کاربر دارند. بسیاری از وبسایت‌ها با سه زبان برنامه نویسی نوشته شده‌اند که عبارت‌اند از HTML ،CSS و JavaScript . وقتی هر سه این زبان‌ها را با هم استفاده کنید، یک صفحه وب شکل می‌گیرد.

وقتی چندین صفحه را تحت یک دامین یا دامنه به هم پیوند دهید، یک وبسایت ایجاد می‌شود.

در این کتاب یاد می‌گیرید که وب سایت خودتان را طراحی کنید. به عنوان یک طراح تازه‌کار به موارد زیر نیاز دارید:

کامپیوتری با یکی از جدیدترین نسخه‌های سیستم عامل ویندوز، مک یا اوبونتو؛

اتصال به اینترنت پرسرعت؛

یک مرورگر جدید مثل Chrome Google یا Firefox Mozilla؛

یک قلم و کاغذ ساده.

هر طراح وب تازه‌کاری باید از یک جا شــروع به کار کند؛ اما برای استفاده از این کتاب باید توانایی‌های زیر را داشته باشید:

تایپ کردن، کار با ماوس و تشخیص جهت‌ها؛ داشتن یک آدرس ایمیل و حساب کاربری گوگل.

در بسیاری از پروژه‌های این کتاب برای دسترسی به سرویس‌ها و ابزارها باید با حساب کاربریتان وارد شوید. البته قبل از ایجاد حساب کاربری حتما از والدینتان اجازه بگیرید؛ از شکست نترسید.

هیچکس کامل نیست و هیچ طراح وبی از اول حرفه‌ای نبوده است. املای کلمات و قالب بندی‌ها در طراحی وب اهمیت زیادی دارند. درست است که کامپیوترها باهوش‌اند و هر فرمانی که به آنها بدهید به دقت انجام می‌دهند؛ اما نمی‌توانند فکر شما را بخوانند. اگــر کامپیوتری یک فرمان را نفهمد، نمی‌داند چه کار باید بکند و هیچ تغییری اتفاق نمی‌افتد. باید کمی وقت بگذارید و روی مهارت املا و قالب بندی خود کار کنید.  این کتاب به شما کمک می‌کند بتوانید یک سایت طراحی کنید و در دنیای کامپیوتر و اطلاعات جای خو را میان دیگران پیدا کنید.

خواندن کتاب طراحی وب سایت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به طراحی وب سایت پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۳-۶
تعداد صفحات۱۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۳-۶