با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الکترونیک برای بچه ها

دانلود و خرید کتاب الکترونیک برای بچه ها

۱۳ پروژه الکترونیکی جذاب

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الکترونیک برای بچه ها  نوشته  کتلین شیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب الکترونیک برای بچه ها

کتاب الکترونیک برای بچه ها اثری از کتلین شیمی با ترجمه سینا عمرانلو، یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز برای کودکان و نوجوانان است. این کتاب دربردارنده ۱۳ پروژه الکترونیکی جذاب است. 

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

الکترونیک دنیای ما را دربرگرفته است. هر چیزی که استفاده می‌کنیم به طور مستقیم یا غیرمستقیم به دنیای الکترونیک ربط پیدا می‌کنند و به همین دلیل هم دانستن درباره آن می‌تواند برای همه ما جذاب باشد. این کتاب ۱۳ پروژه الکترونیکی جذاب دارد که به ما کمک می‌کند هم با طرز کار این وسایل آشنا شویم و هم لذت و تجربه غرق شدن در یک دنیای دیگر را به دست بیاوریم.

کتاب الکترونیک برای بچه ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب الکترونیک برای بچه ها برای تمام کودکان و نوجوانانی است که دوست دارند پروژه‌های خلاقانه و جذاب علمی را جلو ببرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۰-۵
تعداد صفحات۳۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۶۸-۳۰-۵