با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چه کسی لبخند سانجا را دزدیده است؟

دانلود و خرید کتاب چه کسی لبخند سانجا را دزدیده است؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چه کسی لبخند سانجا را دزدیده است؟  نوشته  مجید عاطفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چه کسی لبخند سانجا را دزدیده است؟

داستان چه کسی لبخند سانجا را دزدیده است؟ از مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من دانش‌نگاران برنا است.

مجموعه کتاب‌های تصویری داستان من، موضوعات متنوع و بسیار ساده را که کودکان می‌توانند با آن‌ها روبرو باشند، به تصویر می‌کشد. این مجموعه کتاب‌های تصویری، باهدف افزایش قوه تخیل کودکان طراحی‌شده است و کودکان حتی بدون مطالعه متن ساده این کتاب‌ها قادر به فهمیدن موضوع آن‌ها هستند.

ویژگی اصلی این مجموعه کتاب‌ها، این است که شما حتی می‌توانید با توجه به تصاویر موجود در آن، داستان خودتان را با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشنا هست، تعریف نمایید و حتی از او بخواهید تا داستان خودش را برای شما از روی کتاب تعریف نماید.

این کتاب اگر در کلاس به وسیله‌ مربیان و یا در منزل توسط پدر و مادر استفاده شود، یک هدف آموزشی با موفقیت بی‌چون‌ و چرا ایجاد می‌کند و در مسیر آشنایی با شغل‌ها و برگزیدن شغل آینده‌ فرزندان بسیار مؤثر خواهد بود.

در طول مطالعه کتاب حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤالاتی بپرسید و او را حتی وارد تخیل پردازی بکنید.

درباره کتاب چه کسی لبخند سانجا را دزدیده است؟

سانجا بازی با خواهر کوچکش را خیلی دوست دارد. او عاشق شوخی است و با خواهرش با صدای بلند می‌خندند. اما بعد از مدتی، سانجا دیگرچیزی برایش خنده دار نیست و با خواهرش نمی‌خندد. چون یک هیولا انرژی را از او گرفته و احساس ضعف، خستگی، عصبانیت و ناراحتی را به او داده است.

ناراحتی های روحی مانند افسردگی برای کودکان نیز ممکن است رخ دهد و در این صورت باید با کمک والدین، اطرافیان و پزشکان این مورد رفع شود.

آشنایی کودک با این موضوع که ممکن است اطرافیان یا خودش دچار ناراحتی های موقت و یا افسردگی شوند، یکی از نکات بسیار مهم این کتاب می باشد

خواندن مجموعه کتاب‌های داستان من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که می‌خواهند قوه تخیل و تحلیل کودک خود را تقویت کنند، می‌توانند از این مجموعه آموزشی با تصاویر زیبایش کمک بگیرند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۸۹-۴
تعداد صفحات۲۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۸۹-۴