با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن اثر رابرت کیوساکی

دانلود و خرید کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن

بهترین راه برای ورود به دنیای ثروتمندان

۲٫۵ از ۲ نظر
۲٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن  نوشته  رابرت کیوساکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
معرفی نویسنده
عکس رابرت کیوساکی
رابرت کیوساکی
آمریکایی | تولد ۱۹۴۷

رابرت تورو کیوساکی، معروف به رابرت کیوساکی، در ۸ آپریل ۱۹۴۷ در هاوایی آمریکایی و در خانواده‌ای ژاپنی-آمریکایی زاده شد. او پس از پایان دوران دبیرستان، به آکادمی بازرگانی نیروی دریایی، وارد شد و پس ...

معرفی کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن

رابرت کیوساکی کارافرین و نویسنده نام آشنا و موفق حوزه کسب‌وکار در کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن، بهترین راه برای ورود به دنیای ثروتمندان را نشانتان می‌دهد.

 درباره کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن

 اسطوره هوش مالی، رابرت کیوساکی در کتابش درس‌هایی طلایی برای ثروتمند شدن به شما می‌آموزد.

آیا می‌دانید بزرگ‌ترین بنیادهای خیریهٔ جهان توسط ثروتمندان ایجاد شده و شعار اکثر آنها فعالیت برای زندگی بهتر بشر در سراسر دنیاست؟! ثروتمندان موفقیت خود را در گرو خوشبختی مردم فارغ از مکان جغرافیایی در سراسر دنیا می‌دانند.

آیا می‌دانید که ثروتمندان در فراگیری مهارت‌های جدید بسیار خاضع، فروتن و پیگیر هستند؟! آیا می‌دانید که مفهوم کار از نگاه ثروتمندان با مفهوم کار از منظر سنتی و دانشگاهی از زمین تا آسمان تفاوت دارد؟!

آیا می‌دانید که ثروتمندان اعتقاد دارند که برای کسب بزرگ‌ترین موفقیت‌ها باید بزرگ‌ترین شکست‌ها را متحمل شد؟ آیا می‌دانید که برای یادگیری مهارت‌های کارساز در زمینهٔ پولدار شدن باید به فکر تحصیل در مراکز و اساتیدی غیر از دانشگاه و اساتید دانشگاهی بود؟!

آیا می‌دانید باید دلیل کامل، جامع و همراه با جزئیات تمام برای ثروتمند شدن داشته باشید تا در مسیر پولسازی زود از پای نیفتید؟! آیا می‌دانید که برای ورود به شهر ثروتمندان باید عقاید پوسیده و نخ‌نما در مورد پول را در تاریک‌ترین چاه‌ها دفن کرده و نگاه بهتر و تازه‌تری به پول، ثروت، دارایی و ثروت داشته باشید؟!

آیا می‌دانید برای پولدار ماندن باید سرمایه‌گذاری زیادی روی ارتقاء سطح مهارت‌های مالی خود کرده و جنبه‌های تازهٔ پولسازی را کشف و فرا بگیرید؟!

... و اینکه گام نهادن در هر مسیر جدید برای تمام مردم فارغ از سن و سال و جنسیت و دین کمی دلهره‌آور است ولی به ریسک آن می‌ارزد.

کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن حاصل بررسی ده‌ها مقالهٔ جدید از رابرت کیوساکی در شرکت پدرپولدار است و انتشارات طاهریان به عنوان نمایندهٔ رسمی آن، این افتخار را دارد که برای اولین بار آنها را در قالب یک کتاب خدمت شما تقدیم کند.

خواندن کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه مندان به کتاب‌های حوزه مدیریت و کسب‌وکار مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب ثروت و ثروتمند را باور کن

 پول رایگان: چگونه ثروتمندان از پول دیگران برای تولید ثروت استفاده می‌کنند؟

افزایش ثروت با تمرکز بر بازگشت سرمایه (ROI) و افزایش هوش مالی

در سال ۱۹۷۴، از ری کروک، بنیان‌گذار مک‌دونالد، خواسته شد تا برای دانشجویان رشته MBA در دانشگاه تگزاس در آستین سخنرانی کند. آن زمان دوستم در آن دانشگاه دانشجو بود. پس از یک سخنرانی قدرتمند و الهام‌بخش، جلسه را برای استراحت به تعویق انداختند و دانش آموزان از ری پرسیدند که آیا او دوست دارد در سلف سرویس دانشگاه به آنها ملحق می‌شود تا آب‌میوه بخورند. ری هم با اشتیاق قبول کرد.

حین گفتگو با دانشجویان ری ناگهان پرسید:"شما فکر می‌کنید من در چه کاری مشغول هستم؟" در حالیکه لیوانهای آب میوه در دستان آنها بود هیچ کس پاسخ نداد، بنابراین ری دوباره این سؤال را مجدد پرسید: "فکر می‌کنید من در چه شغلی مشغول هستم؟"

دانش آموزان خندیدند و سرانجام دانشجویی شیطان گفت: "ری، هم در دنیا می‌دانند شما در تجارت همبرگر هستید."

ری خندید و گفت: "این همان چیزی است که من فکر کردم شما می‌گویید." مکث کرد و سپس سریع گفت: "خانم‌ها و آقایان، من در تجارت همبرگر نیستم. تجارت اصلی من املاک و مستغلات است. "

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۸
شابک۹۷۸۶۲۲۲۸۴۱۴۵۴
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۸
شابک۹۷۸۶۲۲۲۸۴۱۴۵۴