با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مثلث

دانلود و خرید کتاب مثلث

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مثلث  نوشته  مک بارنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مثلث

کتاب مثلث داستانی از مک بارنت با تصویرگری جان کلاسن و ترجمه ساناز اعتمادی است. این داستان ماجرای مثلث است که تصمیم گرفته است سربه‌سر دوستش، مربع بگذارد. این اثر در سال ۲۰۱۷ نامزد بهترین کتاب مصور گودریدز اعلام شد.

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب مثلث

مثلث، یک روز از خانه‌اش بیرون زد و به سراغ مربع رفت چون تصمیم گرفته بود سربه‌سر مربع بگذارد. او از کنارهای مثلث‌های کوچک، متوسط و بزرگ رد شد. از کنار شکل‌هایی که هیچ اسمی نداشتند هم رد شد و به مربع‌های کوچک، متوسط و بزرگ و بالاخره به خانه مربع رسید. او حسابی سربه‌سر مربع گذاشت و خندید که مربع دنبالش کرد!

این داستان با بازی‌های کلامی که می‌سازد، با تکرارهایی که دارد و همچنین با معرفی اشکال مختلف و اندازه‌های آن‌ها، می‌تواند یک کتاب عالی آموزش و بازی برای کودکان پیش از دبستان هم به شمار رود. 

کتاب مثلث را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

مثلث را به تمام کودکان گروه سنی پیش از دبستان و سال‌های اول دبستان پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره مک بارنت

مک بارنت (Mac Barnett)، نویسنده آمریکایی کتاب کودکان، در کالج پومونا و زیر نظر دیوید فاستر والاس تحصیل کرده است و در حال حاضر در اوکلند، کالیفرنیا زندگی می‌کند.

مک بارنت کتاب‌های بسیاری را برای کودکان و نوجوانان نوشته است. مجموعه دوتا خفن، یک گرگ، یک اردک، یک موش، آن پایین چه خبر است؟ و سیبیل از آن جمله‌اند. علاوه بر این او موفق شد برای کتاب آنابل و جعبه جادویی با تصویرگری جان کلاسن جایزه بهترین کتاب سال از طرف روزنامه بوستن گلاب را از آن خود کند. در سال ۲۰۱۳ این کتاب جایزه «کتاب‌های مناسب بلندخوانی ای بی وایت» را نیز کسب کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مسافر
۱۴۰۰/۰۶/۲۳

جالب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۵۳-۹
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۵۳-۹