با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خواب نارنجی روباه

دانلود و خرید کتاب خواب نارنجی روباه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خواب نارنجی روباه  نوشته  بریتا تکنتروپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خواب نارنجی روباه

کتاب خواب نارنجی روباه نوشته بریتا تکنتروپ و ترجمه محمد همتی است. کتاب خواب نارنجی روباه را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب خواب نارنجی روباه

روباه قصه ما مدتی طولانی است که خوشحال و شاد زندگی کرده اما حالا خیلی احساس خستگی می‌کند. پس چشم‌هایش را می‌بندد به خوابی عمیق فرو می‌رود. خوابی برای همیشه.

حیوانات دورش جمع می‌شوند چون همه‌شان خیلی روباره را دوست داشتند. آنها به احترامش مدتی در سکوت می‌نشینند. بعد هرکدام از حیوانات شروع به تعریف کردن خاطره‌ای از روباره می‌کند. این که چقدر غروب آفتاب را دوست داشت، چقدر مهربان بود یا چقدر در بچگی بازیگوش بود و... هرکسی خاطراه‌ای تعریف می‌کند و در این میان یک اتفاق زیبا و غیرمنتظره می‌افتد....

 این داستان به شکل زیبایی مفهوم مرگ را برای کودکان توضیح می‌دهد و نشان‌می‌دهد که چگونه می‌توانند با یادآوری خاطرات خوش عزیزانی که از پیش آنها می‌روند، یادشان را برای همیشه زنده نگاه دارند.

خواندن کتاب خواب نارنجی روباه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 کودکان ۳ تا ۷ ساله مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۶۰-۷
تعداد صفحات۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۶۰-۷