با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علامت سوال های من؛ دنیای ما

دانلود و خرید کتاب علامت سوال های من؛ دنیای ما

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علامت سوال های من؛ دنیای ما  نوشته  آسترید دبورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علامت سوال های من؛ دنیای ما

کتاب علامت سوال های من؛ دنیای ما نوشته آسترید دبورد و ترجمه مطهره حیدری است. کتاب علامت سوال های من؛ دنیای ما را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب علامت سوال های من؛ دنیای ما

مجموعه کتاب دنیای ما داستان پسربچه‌ای به نام آرشیبالد است که هربار چیز تازه‌ای در دنیا کشف می‌کند. سعی می‌کند جهان اطرافش را بشناسد و با دنیا ارتباط برقرار کند. در هر جلد از مجموعه دنیای ما آرشیبالد بخشی از جهان را می‌شناسد و جواب‌ سوال‌هایش را پیدا می‌کند. تصاویر این کتاب‌ها جذاب و ساده‌اند و کودکان می‌توانند حتی بدون متن و فقط از روی تصاویر برای خودشان قصه بسازند. 

کتاب علامت سوال های من؛ دنیای ما داستان آرشیبالد است که با پدرش به ساحل رفته است، او از پدرش سوال می‌کند و پدرش به او جواب می‌دهد. هم‌زمان آرشیبالد در خیالش یک سفر هم شروع می‌کند و براساس آن از پدرش سوال می‌پرسد و خیال‌پردازی می‌کند. 

این کتاب برای بچه‌هایی که تازه به سن سوال کردن رسیده‌اند بسیار جالب است و می‌تواند هم سوالاتشان را پاسخ دهد هم با ساخت سوال‌های جدید خلاقیتشان را تقویت کند. این کتاب تصاویر زیبایی هم دارد که از طریق آن می‌توان کودک را سرگرم کرد. 

خواندن کتاب علامت سوال های من؛ دنیای ما را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به کودکانی که قصه دوست دارند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۶۷-۶
تعداد صفحات۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۹۶۷-۶