با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الیور و جزیرک های شناور

دانلود و خرید کتاب الیور و جزیرک های شناور

داستان‌های نه چندان غیرممکن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الیور و جزیرک های شناور  نوشته  فیلیپ ریو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب الیور و جزیرک های شناور

کتاب الیور و جزیرک های شناور نوشته فیلیپ ریو و ترجمه نگین خوش‌دامن است. کتاب الیور و جزیرک های شناور را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب الیور و جزیرک های شناور

کتاب الیور و جزیرک های شناور یکی از کتاب‌های مجموعه داستان‌های نه‌ چندان غیرممکن است. این مجموعه داستان الیور و خانواده‌اش را روایت می‌کنند. الیور کریسپ فقط ده سالش است اما ده سال پربار و هیجان‌انگیز، چون خانواده‌اش متفاوت هستند، مادر و پدرش هر دو کاشف هستند. پدر و مادر الیور بالای قله اورست با یکدیگر آشنا شده بودند. آنها در معبد گمشده آمن‌ِهوتپ ازدواج کرده و ماه عسل خود را در جست‌وجوی قبرستان فیل‌ها گذرانده بودند. وقتی الیور کوچولو به دنیا آمد، فقط یک کوله‌پشتی حمل کودک و یک کالسکه شاسی بلند برای او خریدند و بلافاصله اکتشافاتشان را از سر گرفتند. در این مجموعه کتاب با الیور و خانواده‌اش همراه می‌شوید و سراغ کشف‌ جهان می‌روید. داستان‌هایی هیجان‌انگیز که کودکان را غافلگیر می‌کند. 

در این قسمت پدر و مادر اولیور در  دریا گم شده‌اند و وقتی اولیور قصد دارد آنها را پیدا کند، چند دوست عجیب پیدا می‌کند. یک مرغ دریایی بداخلاق، یک پری دریایی نزدیک‌بین و حتی یک جزیره‌ زنده! اولیور و دوستان جدیدش برای یک ماجراجویی پردردسر وارد آب‌های آزاد می‌شوند. آن‌ها باید از پس یک کاپیتان شرور بربیایند و مادر و پدر الیور را پیدا کنند. 

خواندن کتاب الیور و جزیرک های شناور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به کودکان و نوجوانانی که از داستان‌های هیجان‌انگسز لذت می‌برند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۹۹-۰
تعداد صفحات۲۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۹۹-۰