با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقش عوامل تروفیکی در سازگاری های عصبی - عضلانی به فعالیت بدنی

دانلود و خرید کتاب نقش عوامل تروفیکی در سازگاری های عصبی - عضلانی به فعالیت بدنی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقش عوامل تروفیکی در سازگاری های عصبی - عضلانی به فعالیت بدنی  نوشته  رضا قراخانلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نقش عوامل تروفیکی در سازگاری های عصبی - عضلانی به فعالیت بدنی

کتاب نقش عوامل تروفیکی در سازگاری های عصبی - عضلانی به فعالیت بدنی اثری از رضا قراخانلو و رسول اسلامی است که در پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به چاپ رسیده است.

تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان یک حوزه علمی دانشگاهی در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی روند رو به رشدی را در تمامی زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و اجرایی داشته است. یکی از مسائل مهم مورد توجه مسئولان و برنامه‌ریزان، شناسایی، فراهم سازی و تقویت زمینه‌های لازم برای تولید علوم ورزشی و به کارگیری آن در عرصه‌های ورزش قهرمانی و میادین بین‌المللی است.

پژوهشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۷۷ تاسیس شد و تلاش کرد تا فعالیت‌های پژوهشی‌اش را با هدف تولید روش و انتقال یافته‌های نوین علمی به جامعه ورزش و علاقمندان به نشر آثار علوم ورزشی همسو کند. پژوهشکده با همکاری ناشران دانشگاهی از سال ۱۳۷۹ وارد حوزه چاپ و نشر کتب علمی حوزه تربیت بدنی و ورزش شد و در سال ۱۳۹۰ مجوز انتشار کتاب را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با عنایت به مجوز انتشارات تخصصی و دولتی خود، اقدام به دریافت، داوری و چاپ کتاب علمی فاخر اساتید، پژوهشگران و دانشجویان در حوزه تربیت بدنی نمود که با توجه به نیاز مخاطبین از رشد فزاینده‌ای در این چند سال برخوردار بوده و باعث شده تا پژوهشگاه به عنوان قطب علمی کشور مطرح گردد.

خواندن کتاب نقش عوامل تروفیکی در سازگاری های عصبی - عضلانی به فعالیت بدنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان حوزه ورزش و دانشجویان تربیت‌بدنی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۵۸-۸۸-۳
تعداد صفحات۲۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۵۸-۸۸-۳