با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برنامه خصوصی سازی کشور؛ عملکرد، ملاحظات و چالش ها

دانلود و خرید کتاب برنامه خصوصی سازی کشور؛ عملکرد، ملاحظات و چالش ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برنامه خصوصی سازی کشور؛ عملکرد، ملاحظات و چالش ها  نوشته  عظیم شیرازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برنامه خصوصی سازی کشور؛ عملکرد، ملاحظات و چالش ها

برنامه خصوصی سازی کشور؛ عملکرد، ملاحظات و چالش ها نوشته عظیم شیرازی و محمد جعفری در انتشارات موسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد به چاپ رسیده است.

موضوع امینت اقتصادی، در حوزه مسائل اقتصادی در سطح کلان و به‌ویژه در سطح سیاست‌گذاری، مقوله‌ای بسیار مهم تلقی می‌شود که از جمله مهم‌ترین پیش‌نیازها برای رشد و توسعه اقتصادی به شمار می‌آید. شرایط امن اقتصادی کمک می‌کند فعالان اقتصادی در شرایط قابل پیش‌بینی و با هزینه‌های اندک، فعالیت‌های اقتصادی خود را دنبال کنند. حفظ ثبات و تأمین شرایط امن اقتصادی همواره به‌مثابه یکی از اصول اساسی در اقتصاد ملی مورد توجه بوده است.

مؤسسه تحقیقاتی تدبیر اقتصاد به‌عنوان مؤسسه پیشرو در تولید ادبیات بومی در حوزه امنیت اقتصادی تلاش می‌کند برای تقویت بنیان‌های علمی، پژوهشی و نظری در حوزه امنیت اقتصادی کشور و بهبود شرایط اقتصادی، ابعاد مختلف اقتصاد ملی را مورد بررسی قرار داده و ضمن شناسایی مؤلفه‌های تأثیرگذار بر امنیت اقتصادی، راهکارهای مناسبی را در این حوزه ارایه نماید.

 درباره کتاب برنامه خصوصی سازی کشور؛ عملکرد، ملاحظات و چالش ها

کتاب حاضر در راستای پاسخ به سؤالاتی از قبیل اینكه آیا با اجرای برنامه خصوصی‌سازی كشور، بخش خصوصی توانمندی شكل خواهد گرفت؟ آیا كارآفرینان و فعالان بخش‌های خصوصی و تعاونی قادر به مشاركت در برنامه خصوصی‌سازی كشور هستند و بسترسازی مناسب در این زمینه صورت گرفته است؟ آیا عملكرد برنامه خصوصی‌سازی كشور به‌گونه‌ای بوده است كه بتوان امید داشت باعث افزایش كارآیی و بهره‌وری شركت‌های واگذارشده شود؟ آیا خصوصی‌سازی شركت‌های دولتی باعث گسترش فرهنگ سهامداری در جامعه شده است یا آن‌كه بخش عمده‌ای از برنامه خصوصی‌سازی كشور بر دوش نهادهای عمومی غیردولتی و نهادهای شبه‌دولتی قرار دارد؟ چشم‌انداز اقتصاد ایران پس از اجرای قانون اجرای سیاست‌های كلی اصل «۴۴» قانون اساسی چگونه خواهد بود؟ آیا طبقه، طیف یا جریان خاصی بخش خصوصی را در انحصار خود خواهد داشت؟ طبقه متوسط چه میزان در برنامه خصوصی‌سازی كشور سهم دارد؟ بحث الگوی ایرانی ـ اسلامی در مسأله خصوصی‌سازی چگونه دیده شده است و نحوه مدیریت كلان دولت بر اقتصاد به‌ویژه بر بخش خصوصی چگونه خواهد بود.

تهیه شده و تلاش می‌كند برنامه خصوصی‌سازی كشور را مورد بررسی قرار دهد و چالش‌های پیش‌ روی آن را تبیین كند.تهيه شده و تلاش می‌كند برنامه خصوصی‌سازی كشور را مورد بررسی قرار دهد و چالش‌های پيش‌روی آن را تبيين كند.

 خواندن کتاب برنامه خصوصی سازی کشور؛ عملکرد، ملاحظات و چالش ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران حوزه اقتصاد و امنیت اقتصادی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۹۵۸-۰۵-۸
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۹۵۸-۰۵-۸