با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزارشگری مالی بین المللی؛ راهنمای کاربردی

دانلود و خرید کتاب گزارشگری مالی بین المللی؛ راهنمای کاربردی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گزارشگری مالی بین المللی؛ راهنمای کاربردی  نوشته  داریوش فروغی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گزارشگری مالی بین المللی؛ راهنمای کاربردی

گزارشگری مالی بین المللی؛ راهنمایی کاربردی نوشته داریوش فروغی و دیگران یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته اقتصاد این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی گزارشگری مالی بین المللی؛ راهنمای کاربردی یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

درباره کتاب گزارشگری مالی بین المللی؛ راهنمای کاربردی

شــفافیت در بازارهای مالــی و کاهش نبود تقــارن اطلاعاتی بین سرمایه‌گذاری و صاحبان شرکت‌ها از مهمترین عوامل مؤثر در رابطه با عملکرد مناســب تخصیصی بازارهای مالی اســت. کشورهای مختلف در شــرایط عادی، اســتانداردهای متفاوتی برای محاسبه ســود و تهیه صورت‌هــای مالی دارند کــه حاصل ایــن امر، وجود تفاوت‌های درخور توجه در نحوه گزارشگری است. وجــود تفاوت‌ها در نحوه گزارشــگری مالی می‌توانــد به عنوان یک محدودیت برای ســرمایه‌گذار در رابطه با موقعیت‌های بیشتر برای ســرمایه‌گذاری قلمداد شــود. صورت‌های مالی که با استفاده از مجموعه‌ای از استانداردهای حســابداری مشترک ارائه شوند، می‌توانند سرمایه‌گذار را در فهم بهتر شرایط مختلف سرمایه‌گذاری یــاری کننــد. از اینرو، دلیــل اهمیــت پذیرش اســتانداردهای بین المللی گزارشــگری مالی را می‌توان در ایجاد یکپارچگی و یکسان‌ســازی رویه‌های حسابداری و مقایسه‌پذیر بودن صورت‌های مالی شرکت‌ها در کشور‌های مختلف دانست.

 هدف این کتاب این است که از طریق بیانی شفاف و ارائه مثال‌های ساده و قابل فهم زمینه لازم را برای درک و اجرایی نمودن این استاندارد ها فراهم آورد.

خواندن کتاب گزارشگری مالی بین المللی؛ راهنمای کاربردی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران حوزه اقتصاد بین‌الملل و امور مالی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۸۵-۴‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
تعداد صفحات۵۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۸۵-۴‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬