با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
واژه نامه اصطلاحات سیاسی

دانلود و خرید کتاب واژه نامه اصطلاحات سیاسی

اولین واژه‌نامه جامع اصطلاحات سیاسی رایج در جهان و تعاریف آن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب واژه نامه اصطلاحات سیاسی  نوشته  وضاح زیتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب واژه نامه اصطلاحات سیاسی

واژه نامه اصطلاحات سیاسی اثر وضاح زیتون و ترجمه پیمان بنی‌مهر، اولین واژه‌نامه جامع اصطلاحات سیاسی رایج در جهان به همراه تعاریف آن است.

 درباره واژه نامه اصطلاحات سیاسی

 ترجمه اصطلاحات سیاسی یکی از دشواری هایی است که در هنگام ترجمه با آن روبرو می‌شویم و برای ترجمه دقیق و صحیح‌تر آن، باید به واژه نامه‌های تخصصی مراجعه کنیم. کتاب حاضر با گزینش یکی از واژه‌نامه‌های اصطلاحی زبان معاصر در زبان عربی در حوزه سیاست، با عنوان (معجم المصطلحات السیاسیة اول معجم شامل بکلّ المصطلحات السیاسیة المتداولة فی العالم و تعریفاتها) تألیف دکتر وضاح زیتون- چاپ سال ۲۰۱۰ م- است و سعی دارد با ارائه ترجمه صحیح به صورت ساده و روان از زبان عربی به زبان فارسی بدون هیچ‌گونه کم و کاستی و با رعایت امانتداری، مطلب را به خواننده انتقال دهد تا بتواند گام هر چند کوچکی در تسهیل ترجمه بردارد و نیاز مترجمان و دانشجویان رشته‌های زبان و ادبیات عرب، مترجمی زبان عربی،حقوق بین الملل و علوم سیاسی و دیگر مخاطبان را در زمینه اصطلاحات متداول روزمره در حوزه سیاست برآورده کند.

مترجم در این کتاب تمامی اصطلاحات سیاسی را به همراه اصطلاحات عربی توضیح و تعریف کرده است. امید است که کتاب حاضر تا اندازه‌ای برای دانش پژوهان، مفید و راهگشای آنها در این عرصه باشد.

 خوانذن کتاب واژه نامه اصطلاحات سیاسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان و پژوهشگران علوم سیاسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲-۷۳۹-۳
تعداد صفحات۳۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲-۷۳۹-۳