با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای مراقبان و خانواده های بیماران مبتلا به آلزایمر

دانلود و خرید کتاب راهنمای مراقبان و خانواده های بیماران مبتلا به آلزایمر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای مراقبان و خانواده های بیماران مبتلا به آلزایمر  نوشته  سعید سمندری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای مراقبان و خانواده های بیماران مبتلا به آلزایمر

کتاب راهنمای مراقبان و خانواده های بیماران مبتلا به آلزایمر نوشته سعید سمندریان و فاطمه ناجی اصفهانی است که به همت موسسه آزمون‌یار پویا به چاپ رسیده است.

مؤسسه انتشاراتی آزمون‌یار پویا از سال ۱۳۸۶ در یک مجموعه کوچک، کار خود را آغاز کرد و با با تلاش و کوشش کارمندان و کارشناسان خود توانست پله‌های پیشرفت را بگذراند. امروز این موسسه با بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب، ۷۵۰ عنوان آزمون و ۱۲۰ عنوان نرم‌افزار و دیگر داشته‌های خود در حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی، در خدمت علاقه‌مندان، متخصصان، دانشجویان و اساتید این حوزه‌ها است.

زمینه‌های فعالیت این نشر شامل انتشار کتاب‌های روان‌شناسی، آزمون‌های روان‌شناسی، نرم‌افزارهای آزمون‌های روان‌شناسی، بازی‌های فکری و شناختی، و مشاوره و همکاری در پروژه‌ها و تولید تجهیزات وحوزه علوم رفتاری است.

خواندن کتاب راهنمای مراقبان و خانواده های بیماران مبتلا به آلزایمر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب راهنمای مراقبان و خانواده های بیماران مبتلا به آلزایمر از این مجموعه می‌تواند برای علاقه‌مندان، دانشجویان و متخصصان حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی مفید باشد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۹-۱۹-۴
تعداد صفحات۷۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۴۹-۱۹-۴