فقط یک طاعون ساده

دانلود و خرید فقط یک طاعون ساده

۴٫۱ از ۱۰ نظر
۴٫۱ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود   فقط یک طاعون ساده  نوشته  لودمیلا اولیتسکایا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

Tannaz
خیلی اموزنده و عالی شما هم حتما بخونید 😉
رضا د.ب
رمان های روسی با این اسمهای روسی همیشه برای من سخت بوده و خیلی راحت بگم، به سختی فهمیدم چی به چی شد. بدتر از همه اینکه این روسها برای صحبت باهم اسم کامل همدیگه را صدا میزنن!!! مثلا فکر کن هر وقت میخوای کسی را صدا بزنی اسم کاملش با پسوندشو بگی مثلا: «غضنفر سنبلیانی اصل مرنجانیف» نمک را بده من. کلا من درس آنچنانی از این رمان نگرفتم و به احتمال زیاد مشکل از گیرنده من هست. کار مترجم عالی بوده و خیلی خوب ترجمه کرده. به نظر من این رمان را باید چاپ شده خوند، چون فاصله بین پاراگراف ها برای درک داستان خیلی مهمه و توی نسخه الکترونیکی این فاصله گذاری ها وجود ندارن و درکش مشکل میشه.
mohadese
از جمله بدترین کتاب هایی بود که خوندم، ضعیف و ناتوان در گفتن حرف و داستانش، با ترجمه ای به غایت بد! دیدگاه ضد زن نویسنده اش با اینکه یک زن بود به شدت متعجبم کرد.
imanshahbeigi
کتاب رو نخوندم اما گلکار یکی از پنج تا مترجم خوب از زبان روسی است. نمونه کتاب رو چک کردم درباره‌ی کیفیت ترجمه حتما اشتباه می کنید
کاربر ۳۳۰۵۲۹۷
من تازه این اپ رو دانلود کردم و میخوام شروع کنم کتاب خوندن حالم اصن خوب نیس کتاب خوب میتونی بهم معرفی کنی؟
Ali Ali
سلام دوستان اشتراک 3 ماهه طاقچه رو خریدم و میخوام با ایمیل خودم بفروشم(به اشتراک بگذارم) (فقط 10 هزار تومن) و یا (5 هزار تومن) برای افرادی که کتاب های پولی می خرند چون همگی می توانیم از آن استفاده و بهرمند بشویم. اگه خودتون بخوابن اشتراک بخرید باید 37 هزار تومن بپردازید ( ایمیلم یا شماره و رمز ورود و البته شماره کارتم ) رو از طریق واتساپ بپرسید فقط برای 10 نفر اول که پیام میدن . می توانیم 1 کتاب خریداری و همگی از آن استفاده کنیم دوستان فحش ندید این پیام صرفا برای انسانیت خودم هست و مبلغ حاصل از این راه به طاقچه تعلق میگیرد. خدانگهدار منتظر پیامتان هستم شماره واتساپ = 09032463450
tayebeh hassani
S99TQSBSQKXR7 کد ۵۰ درصد تخیفیف برای اشتراک بینهایت مهلت:تا دو روز دیگه
صفحه قبل۱صفحه بعد