ادکلن تلخ

دانلود و خرید ادکلن تلخ

مجموعه داستان گروهی

۳٫۸ از ۲۷ نظر
۳٫۸ از ۲۷ نظر

برای خرید و دانلود   ادکلن تلخ  نوشته  فاطمه مندنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

tadai
سطح داستانها متفاوت هست اما به خواندنش می ارزه.
minaahmadpanah
برای من جذاب بود. کسی که فیلم زیاد میبینه، راحت تر میتونه بخش های داستان رو مجسم کنه. عین فیلمایی بود که سکانس تو سکانس ذوب میشه، یا نقب میزنه به گذشته و آینده! مجموعه داستان های کوتاهه که موضوع هرکدوم متفاوته، غم و شادی و رئال و... همه چی داره. کلا برای مطالعه قبل خواب چیز خوبیه 😀
~Aralim
خب میدونید اینکه اگه فیلم زیاد ببینید میتونید بخش های داستان رو تجسم کنید اشتباهه چون کسی که قوه تخیل بالایی داشته باشه از این ویژگی برخورداره..
ოձհձռ
زیبا بود
Tinali
کتاب جذاب و قشنگی بود هر داستان موضوع متفاوتی داشت و زبان متفاوت من به شخصه وقتی که کتاب رو تموم کردم ناراحت شدم چون تایم خوبی رو باهاش گذرونده بودم از نظر من داستان مرد ها لیاقت ندارند و اپرای مرگ قشنگ تر از بقیه بود حتما به بقیه توصیه میکنم:)))
~Aralim
دقیقا منم:]
رخشنده
خوب بود،مخصوصا آخرین داستان که به قلم خانم مهتا عباسی عالی خیالپردازی شده بود و جذابیت خاصی داشت✅
~Aralim
خب این کتاب مجموعه ایی از داستان های کوتاه و زیبایی بود که خب هر کدوم در موضوع های متفاوت نگاشته شده بودند از نظر من یه کتاب خوب تو رو همراه خودش میتونه به قعر داستان ببره و بگذاره همه ی رویداد های قصه رو همراه کاراکتر ها با روحت لمسشون کنی و بنظرم این کتاب این ویژگی رو داشت بنظرم می ارزه که بخونیدش
ᘜ.ᗪ ᑎ.ᑕ ᗰ.ᗴ
عالی بود
Dayana
کتاب خوبی نبود یعنی لااقل من خوشم نیومد و همه داستان هاش گنگ و ناقص بود انگار از چند تا رمان تیکه های کوچکی رو جدا کردن و به عنوان داستان کوتاه گذاشتن اما داستان آخر و روزی که هنوز تمام نشده است کمی بهتر بودند لااقل گنگ نبودن
~Aralim
بله دقیقا از نظر منم داستان اگه گنگ باشه بهتره چون دیر تر از یادت میره ولی خب داستان هاش اونقدر ها هم گنگ نبودنا..
ოձհձռ
داستان ها اصولا باید گنگ باشن که به فکر وادارت کنن داستان های زیبایی بود
*نگین*
نخوندم و زیاد مطمئن نیستم خوب باشه. چراکه به قلم چند نویسنده نگارش شده هرکدام از این بزرگواران نظری داشتند و ایده ای. پس نباید انتظار داشته باشیم بی نظیر باشه. از نظر من یک کتاب باید به دست و ذهن یک نفر نوشته بشه.
~Aralim
عزیز دلم این کتاب تشکیل شده از چند داستانه که هر کدوم از داستان هاش به قلم یک نویسنده هست نه اینکه یک کتاب باشه و چندین نفر اون رو نوشته باشن..
مهسا
از همون اول داستان بی سر و ته و گنگ. داستان فقط کلاسیک
~Aralim
بله درسته این که نشد نقد:/ داستان هاش هم زیادی گنگ نبودن فقط نیاز بود توی یه جای آروم قرار میگرفتی و میخوندیش ولی خب من که هیچ گنگ بودنیو حس نکردم..
کاربر ۲۱۴۶۷۸۰
خب اینکه نشد نقد کتاب! بیشتر توهینه . کتاب داستانهای دیگه ای هم داشت که گنگ نباشه
صفحه قبل۱۲صفحه بعد