GBS بیوشیمی هارپر

دانلود و خرید GBS بیوشیمی هارپر

بر اساس منابع اعلام‌شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

۳٫۵ از ۱۱ نظر
۳٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود   GBS بیوشیمی هارپر  نوشته  غزال دفتری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

کاربر ۱۵۹۶۰۱۰
کتاب جالب و جذاب برای خواندن و درک سریع بیوشیمی.
کاربر ۲۰۳۰۸۷۰
عالی
کاربر ۲۱۲۶۲۶۳
کتاب خوبی است. خلاصه ومفید.
Isa Yazdankarimi
به نام خدا متن از لحاظ ویراستاری به شدت ضعیف و جمله ها اکثرا ناقص و بدون ترتیب و رعایت نوشته شده اند این کتاب را شروع به مطالعه کرده ام در صفحه ی ۶۱ سوال ۱۶ جواب اشتباها الف نوشته شده جواب صحیح د است منبع لینک ویکی و کتاب first aid step 1 https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA%D9%88%D9%81%D8%A7%D9%86 این اسیدآمینه در ساختمان بسیار از پروتئینها وجود دارد و نیز در ساخت برخی میانجی های عصبی مانند سروتونین و کوآنزیمهایی مانند نیاسین مؤثر است در صفحه ی ۱۱۷ سوال ۹ اگر درست متوجه شده باشم نوشته سرعت جدید بیشتر از سرعت حداکثر می شود V' V max اما چنین چیزی اصلا ممکن نیست چون سوال در مورد مهار کننده است و در گزینه ب باید سرعت جدید کمتر از سرعت اولیه ماکس بشود طبق خود کتاب صفحه ی ۱۱۵. در صفحه ۱۲۱ سوال یک کلا اشتباه است چون اولا در پی هاش ۷ بافر بودن معنا ندارد دوما گزینه ها انتخاب شده اصلا یونی نیست که بافر بکند یون آمونیاک قدرت بافری دارد که به پروتون و کونجیگیتد امونیاک تبدیل می شود https://www.khanacademy.org/test-prep/mcat/chemical-processes/acid-base-equilibria/a/chemistry-of-buffers-and -buffers-in-blood صفحه ۱۲۲ سوال ۸ اشتباها نوشته شده pH= 7/8 اما در اصل طبق جواب 8/7 باید نوشته می شد. صفحه ۱۵۷ کمبود ویتامین ب۲ اشتباها بیناری درماتیت سبوریک نوشته شده. بیماری ذکر شده با کمبود ویتامین ب۶ در ارتباط می باشد. Seborrhoeic dermatitis-like eruptions are also associated with vitamin B6 deficiency.[22] کمبود ویتامین ب۲ موجب بیماری استوماتیت و انگولار استوماتیت می شود البته کمبود سایر ویتامین ها هم می تواند منجر به این بیماری بشود صفحه ۱۵۸ کمبود ویتامین ب۳، دو اشکال وجود دارد اول بیماری درماتیت حساس به نور نیست بلکه هارت ناپ است و درماتیت حساس به نور ویژگی پلاگر می باشد اشکال دوم ذکر افسردگی سایکوتیک است که ربطی به کمبود این ویتامین ندارد. صفحه ۱۵۸ کمبود ویتامین ب۶ درماتیت سبوریک کم خونی سیدروبلاستیک و چند بیماری دیگر است فصل ۱۵ کلا خصوصیات ویتامین ب۵ نوشته نشده است.
Isa Yazdankarimi
به نام خدا با سلام جهت کتاب پزشکی فقط طاقچه که رفرنس نیست حتی اگر انگلیسی هم نخوانید باز کتاب های ترجمه دیگر موجود است
Morteza79S
سلام. روز خوش ببخشید چه کتاب‌هایی به طاقچه اضافه شده‌اند که بهتر از این کتاب‌ها هستند؟ امکانش هست نام ببرید.
Isa Yazdankarimi
به نام خدا اینکه از روی این کتاب بخوانید یا نه ، بستگی به هدف جنابعالی دارد. این کتاب ها برای من مناسب نبودند (آناتومی بافت شناسی و ....) و دیگر از این ها استفاده نمی کنم. هدفتان چیست ؟ مسئله این است. اما حتی هدفتان علوم پایه ایران هم باشد از اینها خیلی بهتر موجود است که جدیدا در طاقچه هم اضافه کرده اند، در کل کتابی است که اصلا کتاب نیست. اما هدفتان مثل بنده آمریکا (پزشکی آمریکایی ) باشد از خواندن این کتاب ها عصبانی می شوید. اکیدا توصیه نمی شود.
صفحه قبل۱صفحه بعد