زندگانی امام هادی (ع)

دانلود و خرید زندگانی امام هادی (ع)

۴٫۶ از ۱۶ نظر
۴٫۶ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود   زندگانی امام هادی (ع)  نوشته  سید حسن حاجی‌سیدجوادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

ادریس
این کتاب نگاهی اجمالی به زندگی شریف امام هادی(ع) از ولادت تا شهادت آن بزرگوار دارد و در کتاب شعر هایی در وصف غریب سامرا آورده شده است. ____ سلام سلام بر شما ای خاندان نبوت و موضع ودایع رسالت و محل نزول ملایک و هبوط انوار وحی خدا و معدن رحمت حق و گنج های علم و معرفت الهی و صاحبان منتهای مقام حلم و اصول صفات کریمه و پیشوای امم و ممالک و ولی نعمت های روحانی و ارکان بزرگواری و نیکوکاری و عماد نیکویان و ستون های محکم شهر های علم و در های ایمان و امین اسرار خداوند رحمان و فرزندان پیغمبران و برگزیده از رسولان و عترت رسول خاتم(ص) بر شما باد رحمت و برکات خدا. سلام بر شما امامان و راهنمایان طریق هدایت و چراغ تاریکی های امت.
مهدی
تشکر
سیّد جواد
کتاب راجع به امام هادی علیه السلام است ولی در قسمت جزییات مطالب فصل اول کتاب برای معرفی درج شده که راجع به امام جواد علیه السلام می باشد
0
حدیث
خیلی عالی...زیبا است
javadi201
کتاب بسیار جالب و آموزنده ای هست که اطلاعات خیلی خوبی از زوایای گوناگون زندگی امام هادی علیه السلام در اختیار خواننده قرار میده. خوندنش رو به همه دوستداران حضرت توصیه می کنم.
قیصر
شهادت امام هادی علیه السلام تسلیت باد بخاطر این کتاب خوب، که رایگان هم هستش، سپاسگزارم
0
م.م
خیلی کتاب جالبی بود. از طاقچه تشکر میکنم که این کتاب رو رایگان گذاشته.
(الله)
خیلی ممنون خیلی خیلی ممنون که رایگان گذاشتید خیلی دوست داشتم بخونم امیرعباس امررلهی۱۲ساله از استان یزد
صفحه قبل۱صفحه بعد