چنین کنند مدیران؛ تمام آنچه نومدیران باید در مورد مدیریت بدانند

دانلود و خرید چنین کنند مدیران؛ تمام آنچه نومدیران باید در مورد مدیریت بدانند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود   چنین کنند مدیران؛ تمام آنچه نومدیران باید در مورد مدیریت بدانند  نوشته  حسین علوی لنگرودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
درست نیست که یک مدیر انجام کارهای سخت و ناخوشایند را به زیردستان خود واگذار کند و خود را فقط با کارهای راحت و ساده مشغول نماید.
استادی
وقتی کارکنان یک شرکت ببینند که مدیرشان هم دوشادوش آنها در حال فعالیت و از میان برداشتن موانع است آنها نیز ترغیب به کار بیشتر و جدی‌تر خواهند شد و احترام بیشتری برای مدیرشان قائل می‌شوند.
استادی
موفقیت شرکت‌ها در گرو عملکرد موفق افرادی است که بهترین کیفیت را برای برقراری ارتباط با مشتریان ارایه می‌دهند
استادی
استعدادها قابل آموزش دادن و آموزش دیدن نیستند.
استادی
از نظر عموم جامعه ارزش یک خلبان بالاتر و بیشتر از یک مهماندار هواپیماست و یا ارزش یک مدیر رستوران بالاتر از یک گارسون در نظر گرفته می‌شود.
استادی
تجربه همچون شانه‌ای است که زندگی پس از ریختن موهایمان به ما هدیه می‌دهد اما چه فایده که در آن زمان ما مویی نداریم که با آن شانه مرتبش کنیم و زیباتر به نظر برسیم.
استادی
چه بخواهیم و چه نخواهیم یک سری کمبودها و ضعف‌ها در هر شرکتی وجود دارد که باید با آنها کنار آمد. در این میان وظیفه خطیری بر دوش مدیر شرکت گذاشته می‌شود و آن استفاده بهینه از پتانسیل‌ها و امکانات موجود است.
استادی
. یک مدیر موفق کسی است که بهترین کارایی و عملکرد ممکن را از اعضای تیم تحت رهبری اش به دست آورد و بدین وسیله اهداف مقرر سازمان را برآورده سازد.
استادی
می‌توانید با جابجایی‌های هوشمندانه در پست‌ها و شناخت توانایی‌های نهفته و پنهان کارکنان، استفاده بهینه تری را از نیروی کار تحت امر خود صورت دهید.
استادی
برای رسیدن به بهترین عملکرد بایستی بهترین نیروها را به کار گرفت، به آنها انگیزه و ارزش داد، اهدافی روشن و گاه چالش برانگیز را برای کارکنان تصویر کرد و بدین وسیله آنها را علاقه مند و تشنه کار کردن و پیشرفت نگه داشت و بخش قابل توجهی از اختیارات و مسوولیت‌ها را به افراد زبده سپرد. در چنین حالتی است که رسیدن به هر هدفی در سازمان، هر چقدر هم که پیچیده و دشوار باشد، امکان پذیر خواهد بود.
استادی