حنانه شو

دانلود و خرید حنانه شو

۴٫۶ از ۱۱ نظر
۴٫۶ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود   حنانه شو  نوشته  رقیه بابایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
«غم مخور! خدا با ما است»
• Khavari •
نسیم خنکی گوشهٔ دستار پیامبر (ص) را تاب می‌دهد. عطر وجودش در همه جا می‌دود تا به من می‌رسد. جانم را نوازش می‌دهد و قلب خروشانم کمی آرام می‌گیرد. چقدر دلم می‌خواست عطر وجودش را برای یک بار هم که شده از نزدیک استشمام کنم. سرم را بر روی دامانش بگذارم و او مرا چون یتیم‌های مکه نوازش کند و من هم بوسه‌ای بر رخسارِ چون‌خورشیدش بزنم و بگویم بگذارد همیشه نزد او بمانم و عمری آوارهٔ شهرها و بیابان‌ها نباشم.
love.is.books
عده‌ای دیگر هم نزد پیامبر (ص) آمده‌اند و می‌خواهند باران چنین سیل‌آسا نبارد. پیامبر (ص) دست‌هایش را بالا می‌آورد و می‌گوید: «خدایا! باران بر حوالی مدینه ببارد، نه بر مدینه»، آن گاه به ابرها اشاره می‌کند. ناگهان در بین ابرها شکافی ایجاد می‌شود و آنها چون سربازهایی فرمانبردار به اطراف مدینه می‌روند و خورشید بر آسمان آبی نقش می‌بندد. ابرها چون حلقه‌ای بر دور شهر می‌بارند؛ ولی حتی یک قطره هم داخل شهر نمی‌ریزد. مدینة‌النبی در این آرامشِ بعد از طوفان، غرق فرح و شادمانی است. نگاه همه به ابرهای در اطراف آسمان است و بر زبانشان حمد و تکبیر؛ اما من نگاهم به رسول خدا (ص) است و دست‌هایی که از عشق، معجزه می‌کنند... .
love.is.books
صفحه قبل۱صفحه بعد