زایو

دانلود و خرید زایو

۴٫۵ از ۳۰۰ نظر
۴٫۵ از ۳۰۰ نظر

برای خرید و دانلود   زایو  نوشته  مصطفی رضایی کلورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
ادواردو روبات را روشن کرد و پس از دقایقی رو به او گفت: هی نکبت! موقعیت‌یابی کن، ببین کجا هستیم! روبات پاسخ داد: ما باید نزدیک ایتالیا باشیم. با احترام باید بگویم، نکبت هم خودتان هستید، جناب ادواردو!
𝑬𝒍𝒏𝒂𝒛
این گذر زمان است که مشخص می‌کند چیزی ارزش است یا فضاحت؛ و گذر زمان همیشه در حال وقوع است. حتی الان!
"Shfar"
توی این دنیا بعضی از زور ثروت می‌میرن و بعضی از فقر.
M.M. SAFI
داستان رهبران بزرگ دنیا، هیچ وقت فراموش‌شدنی نیست. رهبران بزرگ، نگین حلقهٔ تاریخ‌اند.
M Kh72
این گذر زمان است که مشخص می‌کند چیزی ارزش است یا فضاحت؛ و گذر زمان همیشه در حال وقوع است. حتی الان!
z.gh
ادبیات و هنر هر ملت، آینهٔ فرهنگ، فکر و زندگانی اون ملته. هر قدر که آثار هنری ملتی بزرگ‌تر، عمیق‌تر و شگفت‌تر باشه، یعنی مردمش بزرگ، عمیق و شگفت‌انگیزند. همهٔ این‌ها در گرو عقیدهٔ مردمه.
M Kh72
گذر زمان ارزش واقعی چیزها رو مشخص می‌کنه.
MOBINA
از ارتفاع زیاد به زمین چشم دوخت. متوجه درخشش طلایی‌رنگ گنبد بیت‌المقدس شد؛ مانند یک ستاره در میان ابرها.
zahra zafarani
او از پنجره و از آن ارتفاع به شهر نگاه می‌کرد، به ساختمان‌های بلند تهران با معماری‌های زیبای سنتی، به خطوط منحنی و شیشه‌های رنگی، به ماشین‌ها و هواروها که با نظم خاصی حرکت می‌کردند. پرتو خورشید از لابه‌لای ساختمان‌ها به سطح شهر می‌رسید. نور خورشید جلوه‌ای زیبا به شیشه‌های رنگی ساختمان‌ها می‌داد و انعکاس آن روی گذرگاه‌های غیرهم‌سطح، همچون رنگین‌کمانی در دل شهر پخش شده بود.
M Kh72
نوای مرشد ناگهان قطع شد و صدای مردی با لحن رسمی و جدیِ گوینده‌های خبر پخش شد: _ شنوندگان عزیز! توجه شما را به یک خبر فوری جلب می‌نمایم!...
M Kh72