با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی هفت قانون معنوی برای والدین اثر دیپاک چوپرا

دانلود و خرید کتاب صوتی هفت قانون معنوی برای والدین

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هفت قانون معنوی برای والدین  نوشته  دیپاک چوپرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هفت قانون معنوی برای والدین

کتاب صوتی هفت قانون معنوی برای والدین نوشته دیپاک چوپرا است. این کتاب صوتی که در حوزه روانشناسی قرار می‌گیرد، به والدین کمک می‌کند تا در تربیت فرزاندن‌شان موفق‌تر عمل کنند.

درباره‌ کتاب صوتی هفت قانون معنوی برای والدین

شما اولین استادان معنوی روح هایی هستید که آنها را به دنیا آورده یا خواهید آورد. ممکن است به دلایلی از جمله مشکلات و ناکامی مالی گمان کنید نمی‌توانید فرزندانتان را خوشبخت کنید و یا اساسا این طور فکر کنید که اگر فرزندی را به دنیا نیاورید بهتر است؛ زیرا خوشبختی به معنای کامیابی مالی است.

اگر این طور است به شما پیشنهاد می‌کنیم کتاب صوتی هفت قانون معنوی برای والدین را با صدای بیتا خداداد و جلوه‌های صوتی و موسیقیایی خاصش گوش کنید تا پس از آرام شدن ذهنتان، بیان ساده و زیبای دیپاک چوپرا که با ترجمه روان گیتی خوشدل لطفش صد چندان شده است، شما را با هفت قانون معنوی حاکم بر زمین آشنا کند تا بتوانید با توسل به جوهره جان و ضمیر برتر درون خود  به زندگی شادتر و پربرکت‌تری دست پیدا کنید و همچنین این قوانین را به زبانی ساده و همراه با یک سری تمرین‌های روزانه در طول هفت روز به فرزندانتان در هر گروه سنی بیاموزید و از نتایج شگفت‌انگیز آن که برای شما و فرزندانتان سعادت به بار می‌آورد ، بهره‌مند شوید.

هفت قانون کتاب چوپرا از این قرار است:

«قانون توانایی مطلق ، قانون بخشندگی، قانون کارما ،قانون کمترین تلاش، قانون قصد و آرزو ، قانون عدم دلبستگی، قانون دارما»

شنیدن این کتاب صوتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

شنیدن این کتاب صوتی را به تمامی والدینی که به‌دنبال راه خوشبختی برای خود و فرزندانشان هستند پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دیباک چوپرا

دکتر دیپاک چوپرا، تا به حال بالغ بر پنجاه کتاب نوشته است که به بیش از سی زبان ترجمه شده‌اند. تعدادی از کتاب‌های و غیر داستانی این نویسندهٔ مشهور، در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند که از بین آن‌ها می‌توان به چگونه خدا را بشناسیم، هفت قانون معنوی برای موفقیت و تجلی بی‌درنگ اشاره کرد.

دیباک چوپرا یکی از اعضای شورای مدیران دانشکده پزشکی آمریکا، عضو انجمن متخصصان غدد دورن‌ریز بالینی آمریکا، استاد کمکی دانشکده مدیریت کلاگ و دانشمند ارشد سازمان گالوپ است. 

مجلهٔ تایم از چوپرا به عنوان یکی از صد فرد برجسته قرن یاد کرده و عنوان «شاعر – پیامبر پزشکی جایگزین» را به او داده است.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷۷٫۷ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷۷٫۷ مگابایت