با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلمه‌ زندگی

دانلود و خرید کتاب صوتی کلمه‌ زندگی

کلمۀ خود را کشف کنید تا میراثی بزرگ به جای بگذارید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کلمه‌ زندگی  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کلمه‌ زندگی

کتاب صوتی کلمه زندگی نوشته جان گوردون، دن بریتون و جیمی پیج است. این کتاب به شما یاد می‌دهد کلمۀ خود را کشف کنید تا میراثی بزرگ به جای بگذارید و بتوانید زندگی خودتان را تغییر دهید.

درباره کتاب کلمه‌ زندگی

جان گوردون، دن بریتون، و جیمی پیج در کتاب قبلی خود با عنوان « کلمه‌ای که زندگی شما را تغییر خواهد داد»، به خوانندگان کمک کردند تا کلمه سال خود را کشف کنند و با استفاده از آن، زندگی خود را با برنامه، تمرکز، و هدف بیشتری به پیش ببرند. آن‌ها حالا با کتاب «کلمه زندگی» به خوانندگان کمک می‌کنند تا کلمه‌ای را کشف کنند که بر زندگی و میراث آن‌ها تاثیری چشمگیر و قابل توجه خواهد داشت.

کتاب کلمه زندگی، یک ابزار ساده و قدرتمند برای شناسایی کلمه‌ای است که به شما انگیزه می‌دهد تا زندگی خود را به بهترین شکل ممکن به پیش ببرید و میراثی بزرگ از خود به جای بگذارید. در این فرایند، دلایل و چراهای خود را کشف خواهید کرد و این، راه تازه‌ای از زندگی را همراه با حس‌ تازه‌ای از قدرت، هدف و اشتیاق، در پیش روی شما قرار خواهد داد.

نویسندگان، شما را گام به گام در فرایند کشف «کلمه زندگی» همراهی خواهند کرد و یک برنامه عملی شامل موفق‌ترین روش‌ها را با شما در میان می‌گذارند که می‌توانید آن را به زندگی خود وارد کنید و با دیگران نیز به اشترک بگذارید. اگر آماده‌اید که با شفافیت، اعتمادبه‌نفس، و شجاعت بیشتری زندگی کنید و یک میراث ماندگار از خود باقی بگذارید، بیایید با هم شروع کنیم! 

شنیدن کتاب کلمه‌ زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در جست‌وجوی تغییر در زندگیشان هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۶٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۶٫۹ مگابایت