با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به توقع شما بستگی دارد

دانلود و خرید کتاب صوتی به توقع شما بستگی دارد

بررسی فیلم «فورد در برابر فراری»

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی به توقع شما بستگی دارد  نوشته  سیدآریا قریشی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی به توقع شما بستگی دارد

مقاله صوتی به توقع شما بستگی دارد؛ بررسی فیلم «فورد در برابر فراری» نوشته سید آریا قریشی است که با صدای بهزاد برزیگر منتشر شده است. صوتی به توقع شما بستگی دارد؛ بررسی فیلم «فورد در برابر فراری» یکی از مقالات سینمایی رادیو ری‌را، پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی به توقع شما بستگی دارد؛ بررسی فیلم «فورد در برابر فراری»

فیلم «فورد در برابر فراری» یک فیلم آمریکایی در گونه (ژانر) درام زندگی‌نامه‌ای و به کارگردانی جیمز منگولد است که در سال ۲۰۱۹ اکران شد. فیلمی که بر اساس حوادث و اتفاقات واقعی ساخته شده است. فیلم‌های هیجانی با موضوع ماشین‌های مسابقه‌ای علاوه بر هواداران فیلم دوست، هوادارن ماشین‌باز مخصوص به خود را نیز دارد. در این یادداشت به این فیلم با بازیگران سرشناسی چون کریستین بیل و مت دیمون پرداخته شده و آن را مورد نقد و بررسی قرار داده است.

شنیدن مقاله صوتی به توقع شما بستگی دارد؛ بررسی فیلم «فورد در برابر فراری» را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به مطالعات سینمایی مخاطبان این مقاله‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲٫۲ مگابایت