با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نئاندرتال‌های ایرانی در کنام کل و بز

دانلود و خرید کتاب صوتی نئاندرتال‌های ایرانی در کنام کل و بز

نخستین بازسازی توزیع دیرینه‌انسان نئاندرتال در فلات ایران

۲٫۶ از ۵ نظر
۲٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نئاندرتال‌های ایرانی در کنام کل و بز  نوشته  علی شمس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نئاندرتال‌های ایرانی در کنام کل و بز

مقاله صوتی نئاندرتال‌های ایرانی در کنام کل و بز نوشته علی شمس است که با صدای حانیه حسینی منتشر شده است. این مقاله علمی به نخستین بازسازی توزیع دیرینه‌انسان نئاندرتال در فلات ایران می‌پردازد.

نئاندرتال‌های ایرانی در کنام کل و بز یکی از مقالات حوزه علمی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی نئاندرتال‌های ایرانی در کنام کل و بز

نخستین بازسازی توزیع دیرینه‌انسان نئاندرتال در فلات ایران به انتشار مقاله‌ای مهم در نشریه نیچر انجامید. گونه انسان نئاندرتال نزدیک‌ترین خویشاوند امروزی انسان تلقی می‌شود که نسل آن‌ها حدود ۴۰ هزار سال پیش منقرض شده است. محل زیست این گونه، اروپا و بخش‌هایی از غرب و مرکز آسیا از جمله فلات ایران بوده است. در این پژوهش که با همکاری گروهی از پژوهشگران ایرانی و آلمانی انجام شده است، با استفاده از مدل‌های توزیع گونه‌ای، برای نخستین بار در تاریخ مطالعات انسان نئاندرتال، هم‌پوشانی زیستگاه این گونه‌ی انسانی منقرض شده و طعمه‌های عمده‌ی آن یعنی کل، بز، قوچ، میش و آهوی ایرانی مورد بررسی قرار گرفته است.

شنیدن مقاله نئاندرتال‌های ایرانی در کنام کل و بز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مقاله به تمام علاقه‌مندان به موضوعات علمی پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲٫۲ مگابایت