با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیندیشید و ثروتمند شوید

دانلود و خرید کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

۱۳ گام برای رسیدن به رویاهایتان

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید اثر جاودانه و بی نظیر ناپلئون هیل است که سیزده گام برای رسیدن به رویاهایتان را برایتان شرح می‌دهد و کمکتان می‌کند تا به ثروتی که لایقش هستید، برسید. 

تیم ترجمه رادیو مثبت نسخه صوتی این اثر را با صدای محسن زرآبادی منتشر کرده است. 

درباره کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل این اثر را در دوران رکود اقتصادی منتشر کرد. زمانی که کتاب منتشر شد استقبال گسترده‌ای از آن صورت گرفت. اما دلیلش چه بود؟

او برای نوشتن این کتاب ساعت‌ها پژوهش کرد. در حقیقت بیندیشید و ثروتمند شوید حاصل بیست سال مصاحبه با افراد ثروتمند است. اما هیل چطور توانست با ثروتمندان و چهره‌های سرشناس و مشهور ملاقات کند؟ او قلم خوبی داشت. همین موضوع باعث شد تا یک پست جدید بگیرد و سرپرست مصاحبه با افراد مشهور شود. این موضوع سرآغازی برای دیدار او با توماس ادیسون، هنری فورد، الکساندر گراهام‌بل و ... شد و نتیجه گفتگوها را به کتابی که اکنون در دست دارید، بدل کرد.

ناپلئون هیل هم مانند تمام ثروتمندان دیگر به این اصل اعتقاد دارد: برای ثروتمند شدن، باید ذهنیت ثروتمندان را داشت. همانطور که برای موفق شدن باید یاد بگیریم چطور همانند یک فرد موفق بیندیشیم. چرا که اگر پیش از هر کاری به شکست خوردن فکر کنیم، مطمئنا نتیجه‌ای جز شکست نیز عایدمان نخواهد شد. حال اگر ما یاد بگیریم مانند ثروتمندان فکر کنیم، می‌توانیم ذهنیتمان را تغییر دهیم تا به آهنربایی تبدیل شویم که ثروت را به خود جذب می‌کند. 

این کتاب اصولی را در خود دارد که به ما در تغییر مسیر ذهنیت و جذب ثروت کمک می‌کند. هر فصل از یک کتاب یک راز را برای مخاطبان برملا می‌کند و به آنان کمک می‌کند تا یک گام رو به جلو بردارند. هرچند ممکن است ثروت در ذهن ما، همان پول معنی شود، اما نباید فراموش کرد که ثروت، احساس خوشبختی، قرار گرفتن در یک رابطه سالم و سازنده، رسیدن به موفقیت در زمینه اهداف شخصی و ... را نیز شامل می‌شود. بنابراین، هر کدام از ما با شنیدن این کتاب می‌توانیم به ثروتی که خودمان برای خودمان معنی کرده‌ایم، برسیم. 

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را به تمام کسانی که دوست دارند موفقیت و ثروت مهمانان همیشگی‌شان باشد، پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره ناپلئون هیل

ناپلئون هیل در ۲۶ اکتبر ۱۸۸۳ در ویرجینیا چشم به جهان گشود. خانه‌‌ آن‌ها یک اتاق بیشتر نداشت و همیشه کثیف بود. او از سن سیزده‌ سالگی به نوشتن برای روزنامه‌ها روی آورد و نام گزارشگر کوهستان را برای خودش انتخاب کرد. تصمیمش این بود که با پولی که از این راه به دست می‌آورد، خرج تحصیلش را بپردازد و تا حدی هم موفق شد؛ با همین کار توانست وارد دانشگاه حقوق شود، اما بعدا چون از پس هزینه‌های برنیامد و آن را نیمه‌کاره، رها کرد.

ناپلئون هیل استعداد خوبی در نوشتن داشت، به همین دلیل کار مصاحبه با افراد مشهور را به او سپرده بودند. نتیجه‌ی سال‌ها تلاش و کار او تبدیل به کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید شد که بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آن تا کنون فروش رفته است. از میان آثار دیگر ناپلئون هیل می‌توان به قوانین موفقیت و دینامیت مغزی را نام برد.

ناپلئون هیل در فاصله سال‌های ۱۹۳۳ تا سال ۱۹۳۵ مشاور «فرانکلین روزولت» رئیس‌جمهور آمریکا بود. او در ۸ نوامبر ۱۹۷۰ چشم از دنیا فروبست.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
حسین
۱۴۰۰/۰۴/۲۵

بزرگترین موفقیت نویسنده همین کتاب بوده

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۷٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۷٫۵ مگابایت