با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تکنیک خرج کردن پول با روش قانون ارتعاش

دانلود و خرید کتاب صوتی تکنیک خرج کردن پول با روش قانون ارتعاش

۴٫۷ از ۹ نظر
۴٫۷ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تکنیک خرج کردن پول با روش قانون ارتعاش  نوشته  گروه نویسندگان وبسایت سوخت جت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تکنیک خرج کردن پول با روش قانون ارتعاش

تکنیک خرج کردن پول با روش قانون ارتعاش یکی از مقالات وبسایت سوخت جت است که با صدای عطیه بادامچی صوتی شده است. وبسایت سوخت جت از سال ۱۳۹۲ تاسیس شده و در زمینه کسب موفقیت و کارآفرینی فعالیت می‌کند. این وبسایت مهم‌ترین وظیفه خود را هدایت جوانان کشور به سمت کارآفرینی و انگیزه دادن به آنها برای رشد و پیمودن مسیر خودشکوفایی معرفی کرده است.

این مقاله صوتی درباره تکنیکی نو در خرج کردن پول صحبت می‌کند که برگرفته از قانون ارتعاش است.

شنیدن کتاب صوتی تکنیک خرج کردن پول با روش قانون ارتعاش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید راهی تازه برای خرج کردن پولتان به بهترین شکل یاد بگیرید. شنیدن این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی تکنیک خرج کردن پول با روش قانون ارتعاش

چرا آنچه که در حال حاضر زندگی‌اش می‌کنید به اندازه‌ی احساسی که نسبت به آن دارید اهمیت ندارد؟! چون آنچه شما زندگی‌اش می‌کنید، دائماً در حال تغییر است. برخی افراد با خواندن این عبارت فوراً شروع به اعتراض می‌کنند چون معتقدند که هیچ چیز تغییر نمی‌کند – حداقل برای آن‌ها.

اگر شما احساس می‌کنید که هیچ چیز تغییر نمی‌کند،یا به کندی تغییر می‌کند، به این دلیل است: شما بخش عمده‌ی تمرکزتان را به آنچه در حال حاضر زندگی‌اش می‌کنید، می‌دهید و بخش کوچکی از توجه‌تان را به آنچه ترجیح می‌دهید زندگی‌اش کنید، می‌دهید.

پول نیز بخش بزرگی از تجربیات هر روزه‌ی شما را به خود اختصاص می‌دهد، تغییر مختصری در تناسب ارتعاشی بین آرزوهایتان در مورد پول و باوری که اغلب در مورد آن دارید می‌تواند یک تفاوت بزرگ در تجربیاتتان ایجاد کند.

اگر آرزوی شما این است که پول بیشتری داشته باشید، اما هر گاه در مورد پول می‌اندیشید، احساس نگرانی یا درماندگی دارید، سیستم راهنمای عاطفی شما نشان می‌دهد که شما در جهت نادرست در حال حرکت هستید.

شما باید تناسب ارتعاشی بین آرزو و اندیشه‌هایی که اغلب در مورد این موضوع دارید را بهبود ببخشید و وقتی این اتفاق می‌افتد، بهبود احساستان به این معنی است که شما در جهت صحیح در حال حرکت هستید.

جاری شدن فراوانی به زندگی شما امری بسیار طبیعی است و تکنیک خرج کردن پول کمک می‌کند ارتعاشی از خود ساطع کنید که هماهنگی بیشتری با پذیرش این جریان دارد.برای یادگیری این تکنیک با ما همراه باشید...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
حسین بدیحی
۱۴۰۰/۰۲/۳۱

تمرین جالب و کاربردی بود بخرید و هر روز گوش کنید و تمرین کنید فقط مبلغ را باتوجه به شرایط موجود باید بین یک تا ۳ میلیون تومن در نظر گرفت میخام شروع کنم اگه نتیجه داد حتما بازگو خواهم کرد

حمید رضا بنکدار
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

عالی ممنون

💍
۱۴۰۰/۰۲/۲۲

کمی درکش سخته که چی میگه، اما الان که یه مدتیه دارم اینکارو میکنم نتیجه داده، حتمااااا گوش کنید