با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار اثر آنتونی رابینز

دانلود و خرید کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار

فروش، مدیریت و بازاریابی‌تان را به حداکثر کارایی برسانید تا در هر شرایط اقتصادی رشد کنید

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار  نوشته  آنتونی رابینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
معرفی نویسنده
عکس آنتونی رابینز
آنتونی رابینز
آمریکایی | تولد ۱۹۶۰

تونی رابینز یا آنتونی جی رابینز نویسنده کتاب‌های موفقیت و سخنران انگیزشی در ۲۹ فوریه سال ۱۹۶۰ در شمال هالیوود متولد شد. او در یک خانواده فقیر کودکی خود را گذراند. برای آنتونی رابینز مواجهه ...

معرفی کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار

کتاب صوتی تسلط بر کسب و کار نوشته آنتونی رابینز است این کتاب به فروش می‌پردازد و یاد می‌دهد مدیریت و بازاریابی‌تان را به حداکثر کارایی برسانید تا در هر شرایط اقتصادی رشد کنید.

درباره کتاب تسلط بر کسب و کار

امروزه ما برای موفقیت در کسب و کار باید به یک شیوه‌ی فروشِ جدید متعهد شویم. شیوه‌های قدیمی فروش دیگر جواب نمی‌دهد. ما الان در جامعه‌ی خیلی باهوش‌تری زندگی می‌کنیم. ما با استفاده از داستان اصلی می‌توانیم روش فروش را کاملاً تغییر بدهیم. رویکرد متفاوت شامل این موارد می‌شوند: «ذهنیت، آمادگی- برقراری رابطه دوستانه با همه- پرسیدن سوالات عالی- استفاده از داستان اصلی» و بستن قرارداد و فروش تبدیل می‌شوند به آسان‌ترین قسمت کسب و کار شما.

اگه می‌خواهید رشد کنید، بهتره است از جایی که هستید دور بشید! یعنی تغییرِ در ایده، تغییر در سیستم، تغییر در فرآیند کسب و کارتان. باید به انجام تغیررات مثبت متعهد شوید و در سازمان‌تان اجراش کنید.

در این کتاب صوتی یاد می‌گیرید که چطور خودتان را تغییر بدهید، البته این تغییر درباره‌ی کسب و کار هم صدق می‌کند چون کسب و کار هم با آدم‌ها سروکار دارد. هرچقدر شما بیشتر بتونید روحیات خودتان و دیگران را بشناسید، بیشتر می‌توانید تو فروش، مدیریت، بازاریابی و درکل کسب و کار موفق شوید. شما باید بتوانید روی نیاز مردم تمرکز کنید.

کسب و کار در دو چیز خلاصه می‌شود: ابداع و بازایابی؛ یعنی اگر شما راهبردهای بیشتری برای اضافه کردن ارزش جدید به زندگی مشتری‌هایتان داشته باشید قسمت بزرگی از راه را پیمودید، اما فقط به شرطی که بتوانید بفروشیدش! بقیه‌ی موارد کسب و کار با داشتن ابداع و بازاریابی خود به خود درست می‌شوند.

برای برنامه ریزی برای کسب و کارتان باید سوال‌های صدقانه ای از خودتان بپرسید: شما باید بدانید دقیقا تو چه کسب و کاری هستید؟ ما باید تو چه کاری باشیم؟ ما چرا وارد این کار شدیم؟ چرا توش ماندیم؟ فاصله کجاست؟ ما کی هستیم؟ هنر ما چیه؟ تو چی استعداد داریم؟

پاسخ صادقانه به این سوالات و پیدا کردن جواب مناسب و برنامع ریزی درجهت ابداع و بازاریابی کلید موفقیت کسب و کار است.

خواندن کتاب تسلط بر کسب و کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به موفقیت در کسب و کارشان پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۳۸۲۱۱۷۶
۱۴۰۱/۰۱/۱۵

بسیار زیاد بین خوانده شدن صدا قطع میشه و کامل متوجه نمیشید

Mahdi Hajesmaily
۱۴۰۰/۰۲/۱۳

پرازکلی گویی است و اصلا کاربردی نیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۸٫۰ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۸٫۰ مگابایت