با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آتش جن، خاک آدم

دانلود و خرید کتاب صوتی آتش جن، خاک آدم

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آتش جن، خاک آدم  نوشته  محمد رضا عابدی شاهرودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آتش جن، خاک آدم

کتاب صوتی آتش جن، خاک آدم اثری نوشته محمدرضا عابدی شاهرودی است که با صدای سید محمد حسینی می‌شنوید. این کتاب داستان‌های تخیلی و ترسناکی از زندگی جن‌ها و موجودات ماورایی دیگر دارد.

درباره کتاب صوتی آتش جن، خاک آدم

کتاب صوتی آتش جن، خاک آدم داستانی تخیلی با رخدادهایی ماورایی از زندگی اجنه و موجودات ماورایی است. محمدرضا عابدی شاهرودی در ابتدای داستان ذکر می‌کند که اتفاقاتی که در این داستان‌ها رخ می‌دهند، هیچ کدام واقعی نیستند؛ اگر مخاطبان به دنبال منبعی با مطالب مستند می‌گردند نمی‌توانند آن را اینجا پیدا کنند. اما ارجاعات گاه به گاه او به منابع حقیقی باعث می‌شود این فکر به ذهن مخاطب بیاید که آیا در حال خواندن داستان افسانه‌ای و تخیلی است یا داستانی واقعی؟

با این حال او موفق شده است تا ترس واقعی را به جان مخاطب بریزد. ترسی میخکوب کننده که او را وامی‌دارد تا پایان داستان ادامه دهد.

این داستان بیست و شش فصل دارد و از آفرینش اولین جن صحبت می‌کند. داستانی که با خلقت این موجود ماورایی آغاز می‌شود و با داستان زندگی او، ازدواج کردنش و ... ادامه پیدا می‌‌کند. هر فصل از کتاب به یکی از موضوعات پیرامون زندگی اجنه می‌پردازد.

پیشگفتار، خلقت جن، اسرارگانان، سحر و جادو، نفس حمیسه، امتحان بزرگ اجنه نر، دوره خونی چهارم زمین، گناه نخستین، ظهور شیطان، هفت شیطان، هفت جهنم، خاندان‌های بزرگ اجنه، تسخیر اجنه، ماجرای هراس‌انگیز اجنه مشرک، هاله تاریکی، رقصیدن به دور اجنه، زافان‌ها در نَجافا، انجمن هفتاد و هفت، از خاکستر به نور، ارباب اجنه، عناصر دنیای اجنه، قلب اجنه، طلسمات اجنه، سایه‌های غم‌زده، نمایه و تاریخچه فصل‌های این کتاب است. نویسنده همچنین در حین روایت این داستان از موجوداتی سخن می‌گوید که قبل از پیدایش انسان در روزی زمین زندگی می‌کرده‌اند.

کتاب صوتی آتش جن، خاک آدم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از دوست‌داران داستان‌های ژانر وحشت هستید، شنیدن کتاب صوتی آتش جن، خاک آدم یک تجربه لذت بخش برای شما رقم می‌زند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
azarbanoo
۱۴۰۰/۰۲/۰۵

اصلا جالب نبود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۳٫۱ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳۳٫۱ مگابایت