با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی حلقه ها اثر استفان سی. لاندین

دانلود و خرید کتاب صوتی حلقه ها

هفت کلیدِ موفقیتِ کسب‌وکارهای کوچک

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی حلقه ها  نوشته  استفان سی. لاندین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی حلقه ها

کتاب صوتی حلقه‌ها اثری در حوزه موفقیت نوشته استیفن سی. لاندین  و دکتر مایک چات است. در این کتاب با هفت کلیدِ موفقیتِ کسب‌وکارهای کوچک آشنا خواهید شد.

 درباره کتاب حلقه‌ها

موفقیت در کسب‌وکار به بهم پیوستن حلقه‌ها وابسته است، البته باید حلقه‌های درست را ببندید.

تمام حلقه‌ها در کسب و کار مهم هستند. هیچ حلقه بی‌اهمیتی یا کم‌اهمیتی وجود ندارد و بستنِ همه حلقه‌ها است که یک پروژه را تکمیل می‌کند. یک حلقه، هرگز چندان بزرگ یا پیچیده نیست که قابل تکمیل شدن نباشد. هرگز یک حلقه را چندان کوچک در نظر نگیرید. ممکن است کلِ پروژه به همان حلقه «کوچک» بستگی داشته باشد. حلقه‌های بزرگ، تعدادِ زیادی از حلقه‌های کوچکِ به هم پیوسته هستند.

بستنِ حلقه‌ها، کارآیی را افزایش می‌دهد. کارآیی بر بهره‌وری می‌افزاید. در بستنِ حلقه‌ها، هرچه بهتر عمل کنید، شما و شرکتتان، بهره‌وری بیشتری خواهید داشت. هرچه زودتر یک حلقه را ببندید، زودتر می‌توانید حلقه بعدی را شروع کنید.

همه استاد بستنِ حلقه به دنیا نمی‌آیند، اما به این معنی نیست که نمی‌توانید در بستنِ حلقه استاد شوید. وقتی می‌آموزید که حلقه‌ها را ببندید، متوجه خواهید شد که اضطرابِ کمتری در کار خود دارید. زمانِ بیشتری در کار خود خواهید داشت. کار برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد بود. و سایرین می‌خواهند که با شما کار کنند، زیرا وقتی در مورد کاری که انجام خواهید داد صحبت می‌کنید، دقیقاً به حرف‌هایتان عمل خواهید کرد.

این کتاب در قالب داستان مفاهیمش را بیان می‌کند. داستان در محیطِ یک کسب‌وکارِ خانوادگی باشگاه سلامت، اتفاق می‌افتد. تونی سیمز در کلاس، جلوی پروفسور دیویسِ ، سخت مشغولِ کار کردن بود و در آخرین جلسه کلاسِ سال تحصیلی دانشجویان کارآفرینی، در مورد تحقیق در مورد باشگاه سلامت صحبت می‌کرد... 

 شنیدن کتاب حلقه ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر دوست دارید چیزهای بیشتری درباره موفقیت در کسب‌کارهای کوچک بیاموزید این کتاب را گوش کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۴٫۷ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۴٫۷ مگابایت