با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جاروبرقی مهربان

دانلود و خرید کتاب صوتی جاروبرقی مهربان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جاروبرقی مهربان  نوشته  مه سیما سهرابی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جاروبرقی مهربان

کتاب صوتی جاروبرقی مهربان داستانی از مه سیما سهرابی است. این داستان از مجموعه کتاب‌های مبارک انتشارات اسحاق برای کودکان است و ناشر نسخه صوتی این اثر، نوین کتاب گویا است. 

درباره کتاب صوتی جاروبرقی مهربان

در این داستان با یک جاروبرقی آشنا می‌شویم که کارش را دوست دارد اما اصلا دلش نمی‌خواهد مورچه‌ها را بخورد. بخصوص که چندبار صدای مورچه‌ها را شنیده بود که درباره او صحبت می‌کردند و به او می‌گفتند: موچه خوار! مورچه خوار! اما جاروبرقی دلش نمی‌خواست که درباره‌اش اینطور فکر کنند و به همین خاطر با میلی مشغول کار می‌شد... اما یک شب که آسمان پر از ستاره‌های نورانی و درخشان بود، جاروبرقی مهربان آرزو کرد که بتواند با مورچه‌ها دوست شود... شما فکر می‌کنید به آرزویش می‌رسد؟

کتاب صوتی جاروبرقی مهربان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم  

جاروبرقی مهربان داستانی جذاب برای تمام بچه‌های گروه سنی پیش از دبستان و کودکانی است که سال‌های اول مدرسه را می‌گذرانند.

درباره مهشید اژده فر

مهشید اژده ‌فر ۲ اردیبهش ۱۳۵۲ در تهران متولد شده است. او در رشته گرافیک تا مقطه کارشناسی تحصیل کرده است و از سال ۱۳۸۵ با محمدرضا علیمردانی کار و هنر دوبله را آغاز کرده است.

مهشید اژده فر در رشته‌های هنری مختلف مانند باله، سفالگری، سرامیک، آواز، مدلینگ و نویسندگی فعالیت جدی دارد و با نشریه رشد کودک نیز همکاری می‌کند. او علاوه بر نمایشنامه‌خوانی و ایفای نقش در ئاتر‌های فراوان و همچنین چند فیلم کوتاه به تولید کتاب صوتی می‌پردازد. کتاب‌هایی را که با صدای او منتشر شده‌اند می‌توانید از طریق وبسایت طاقچه دریافت کنید و بشنوید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷٫۱ مگابایت