با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قلبت را پس بگیر

دانلود و خرید کتاب صوتی قلبت را پس بگیر

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قلبت را پس بگیر  نوشته  یاسمین مجاهد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قلبت را پس بگیر

کتاب صوتی قلبت را پس بگیر نوشته یاسمین مجاهد است که با ترجمه سمیرا کنعانی و صدای صابر مینایی منتشر شده است. کتاب صوتی قلبت را پس بگیر در مورد آزادسازی قلب از این اسارت و بندگی و به سلامت گذشتن از دام های فریبنده ی این دنیاست. این کتاب سعی دارد منظر جدیدی از عشق، فراق، شادی و درد را به تصویر بکشد و همچنین در تلاش است به خواننده خویش بیاموزد که چگونه می توان در این دنیا زیست، بی‌آنکه جزئی از آن بود، و چگونه می توانیم از با ارزش ترین دارایی قلب‌‌مان در این راه محافظت کنیم.

درباره کتاب قلبت را پس بگیر

این جهان نمی‌تواند انسان را در هم شکند و بر وجود او  غلبه کند مگر زمانی که خودش بخواهد و چنین اجازه‌ای به او بدهد. و تنها زمانی می‌تواند به قلب او راه یابد و آن را به تصاحب خویش در آورد که در راه به رویش بگشاید یا کلیدها را به او تقدیم نماید. 

پس اگر چه مدت زمانی است کلیدهای قلب را به دنیا سپرده‌ای، آنها را پس بگیر و به خاطر داشته باش که محکوم به پذیرفتن شرایط فعلی‌ات نیستی و این پایان راه تو نیست. قلبت را پس بگیر و به دستان صاحب حقیقی‌اش «خداوند» بسپار.

شنیدن کتاب قلبت را پس بگیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی آرام و سرشار از شادی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب قلبت را پس بگیر

حضرت ابراهیم به درون آتش پرتاب شد و مطمئنا خداوند به هیچ وجه راضی نیست که هیچ کدام از ما چنین تجربه‌ای را از سر بگذرانیم، اما با این حال، نمی‌توان شخصی را یافت که به نحوی درون آتش‌های احساسی، روحی یا اجتماعی پرتاب نشده باشد. ما حتی لحظه‌ای نیز نمی‌اندیشیم که خداوند است که می‌تواند این آتش‌ها را برای ما خنک کند. خداوند به آسیه، خانه و جایگاهش را در بهشت نمایاند و چنین بود که آسیه تحت شکنجه شدید جسمی، لبخند زد و تحمل دردو رنج برایش آسان گشت.

ما با چشمان فیزیکی‌مان نمی‌توانیم بهشت را در این دنیا ببینیم، اما اگر خداوند بخواهد با چشم بصیرت‌مان می‌توانیم خانه را با او ببینیم و این چنین هر سختی آسان می شود و حتی در مواقع سختی نیز می‌توانیم لبخند بزنیم.بنابراین، مشکل ما خود رنج و آزمایش نیست، مشکل ما سرما یا گرسنگی نیست که ما را آزار می‌دهد، مشکل ما این است که ما تدرارکات مورد نیاز گرسنگی و سرما را ندیده‌ایم، آیا ما توشه‌ی مورد نیاز سرما و گرما را داریم؟ اگر داریم این مسائل نخواهد توانست به ما آسیبی برساند. مشکل زمانی است که در زمان طوفان و کولاک، پناهگاه و توشه‌ای نداریم.

به راستی خداوند مصیبت‌ها را می‌فرستد که به وسیله آن پاک شویم، قوی گردیم و به سوی او بازگردیم. باید ایمان داشته باشیم که ما را در آن گرسنگی، تشنگی و سرما بدون توشه و پناهگاه رها نخواهد کرد. خداوند ما را می‌آزماید و به همراه آن صبر و خرسندی و قناعت را نیز به منظور تاب آوردن مشکلات به ما عطا می‌کند.

خداوند حضرت آدم را به زمین فرستاد، جایی که ممکن بود با وسوسه‌ها و کشمکش‌های گوناگونی روبه‌رو شود اما وعده‌ی کمک آسمانی‌اش را نیز به او داد. چنان که خداوند در قرآن می فرماید: قَالَ اهْبِطَا مِنْهَا جَمِیعًا بَعْضُکُمْ لِبَعْضٍ ” عَدُوٌّ فَإِمَّا یَأْتِیَنَّکُم مِّنِّی هُدًى فَمَنِ اتَّبَعَ هُدَایَ فَلَا یَضِلُّ وَلَا یَشْقَى” ( طه:۱۲۳)

“فرمود همگى از آن [مقام] فرود آیید در حالى که بعضى از شما دشمن بعضى دیگر است پس اگر براى شما از جانب من رهنمودى رسد هر کس از هدایتم پیروى کند نه گمراه می‌شود و نه تیره‏ بخت “

 بنشاند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹۹٫۸ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
زمان۰۵ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۹۹٫۸ مگابایت