با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ده راه عالی برای خلاق شدن

دانلود و خرید کتاب صوتی ده راه عالی برای خلاق شدن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ده راه عالی برای خلاق شدن  نوشته  دیوید کاکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ده راه عالی برای خلاق شدن

کتاب صوتی ده راه عالی برای خلاق شدن اثر دیوید کاکس یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه موفقیت و خودیاری است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب صوتی ده راه عالی برای خلاق شدن دامیز به شما خواهد گفت چگونه باید در زندگی خلاقیت را اساس قرار داد تا موفق‌تر بود. خلاقیت راه رسیدن به موفقیت است. اگر فکر می‌کنید نمی‌توانید خلاقانه فکر کنید، این کتاب را بشنوید تا قدم به قدم خلاق بودن را بیاموزید.

شنیدن کتاب ده راه عالی برای خلاق شدن بفهمید دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودیاری را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۳٫۶ مگابایت
زمان۰ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۳٫۶ مگابایت