با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی جایی برای پشیمانی نیست اثر مارکویتا هرالد

دانلود و خرید کتاب صوتی جایی برای پشیمانی نیست

نقل قولها و درسهایی الهام بخش برای زندگی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جایی برای پشیمانی نیست  نوشته  مارکویتا هرالد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جایی برای پشیمانی نیست

جایی برای پشیمانی نیست نوشته مارکویتا هرالد پر است از نقل قول‌ها و درس‌هایی الهام بخش از بزرگان برای زندگی، کشف خویشتن، شجاعت و زیستن در حد کمال.

بیشتر افراد نسبت به گذشته خود پشیمانی‌هایی دارند که به نظر می‌آید نمی‌توانند آن‌ را از خود دور کنند. کارهایی که آرزو داشتند به گونه‌ای دیگر آنها را انجام دهند یا اینکه اصلا آنها را انجام ندهند.

همان‌طور که ما بزرگتر می‌شویم، می‌آموزیم و رشد می‌کنیم. اما این بدان معنا نیست که ما الزاما باید با پشیمانی درباره کارهایی که انجام دادیم یا ندادیم زندگی کنیم.

اشتباهات تنها پله‌های مسیر رشد انسان هستند. انتخاب زندگی کمی مطمئن‌تر به وسیله دوری کردن و اجتناب از اشتباهات، تنها راه برای زندگی بدون پشیمانی اما بدون کمال است.

زندگی‌ای بدون پشیمانی به معنای کمال نیست. این بدان معناست که وقتی به گذشته زندگی خود می‌نگرید باور کنید که اگر از تمامی آن مراحل نمی‌گذشتید ممکن بود رشد نکنید و به درجه کمال و دانایی و قدرت امروزتان نرسید.

شما می‌توانید انتخاب کنید که در کمال زندگی کنید و می‌توانید از امروز زندگی‌ای بدون پشیمانی را آغاز کنید.

صدها جمله الهام بخش که در مجموعه جایی برای پشیمانی نیست جمع آوری شده‌اند بسیار هوشمندانه گزینش شده‌اند تا باعث تشویق و تصدیق حرکت شما در این مسیر شوند.

 این کتاب صوتی را با صدای نازنین آذرسا بشنوید.

شنیدن کتاب جایی برای پشیمانی نیست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۶٫۴ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۶٫۴ مگابایت