با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۲  نوشته  رضا مراد صحرائی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۲

کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۲ اثر رضامراد صحرایی و دیگران یکی از کتاب‌های آموزشی انتشارات آزفا وابسته به بنیاد سعدی برای فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و پیش‌میانی است. این اثر بر پایە روش‌های علم آموزش زبان دوم طراحی و تألیف شده و از دستاوردهای علمی جدید در این فن بهره برده است.

بنیاد سعدی مؤسسه‌ای است که با هدف گسترش زبان فارسی در جهان تأسیس شده است و وظیفۀ آموزش این زبان را به فارسی‌آموزان خارجی و ایرانیان مقیم خارج از ایران بر عهده دارد. طبق بند نهم مادە دوم اساسنامە بنیاد، تألیف و تولید کتاب، نرم‌افزار، منابع و وسایل آموزشی و کمک‌آموزشی زبان و ادبیات فارسی به زبان‌های مختلف جهان و حمایت از تولید این منابع و محصولات یکی از وظایف بنیاد سعدی است. بنابراین بنیاد، از آغاز تأسیس، تألیف کتاب‌های درسی گوناگون را در دستور کار خود قرار داده است.

درباره کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۲

تولید مجموعە آموزش کاربردی واژه‌های زبان فارسی از خرداد سال ۱۳۹۳ در این بنیاد آغاز شده است. هدف از تولید این مجموعه، آموزش واژه‌ها و عبارت‌های پرکاربرد زبان فارسی است که در موقعیت‌های معمول و واقعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کتاب در ادامه کتاب آموزش کاربردی واژگان طراحی شده است.

کتاب صوتی آموزش کاربردی واژه ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و پیش‌میانی این کتاب را کاربردی و مفید می‌یابند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۷٫۱ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۷٫۱ مگابایت