با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آموزش کاربردی واژه ۲ اثر رضامراد صحرایی

دانلود و خرید کتاب آموزش کاربردی واژه ۲

برای فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و پیش‌میانی

۳٫۰ از ۷ نظر
۳٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آموزش کاربردی واژه ۲  نوشته  رضامراد صحرایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آموزش کاربردی واژه ۲

کتاب آموزش کاربردی واژه ۲ اثر رضامراد صحرایی و دیگران یکی از کتاب‌های آموزشی انتشارات آزفا وابسته به بنیاد سعدی برای فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و پیش‌میانی است. این اثر بر پایۀ روش‌های علم آموزش زبان دوم طراحی و تألیف شده و از دستاوردهای علمی جدید در این فن بهره برده است.

بنیاد سعدی مؤسسه‌ای است که با هدف گسترش زبان فارسی در جهان تأسیس شده است و وظیفۀ آموزش این زبان را به فارسی‌آموزان خارجی و ایرانیان مقیم خارج از ایران بر عهده دارد. طبق بند نهم مادۀ دوم اساسنامۀ بنیاد، تألیف و تولید کتاب، نرم‌افزار، منابع و وسایل آموزشی و کمک‌آموزشی زبان و ادبیات فارسی به زبان‌های مختلف جهان و حمایت از تولید این منابع و محصولات یکی از وظایف بنیاد سعدی است. بنابراین بنیاد، از آغاز تأسیس، تألیف کتاب‌های درسی گوناگون را در دستور کار خود قرار داده است.

تولید مجموعۀ آموزش کاربردی واژه‌های زبان فارسی از خرداد سال ۱۳۹۳ در این بنیاد آغاز شده است. هدف از تولید این مجموعه، آموزش واژه‌ها و عبارت‌های پرکاربرد زبان فارسی است که در موقعیت‌های معمول و واقعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خواندن کتاب آموزش کاربردی واژه ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و پیش‌میانی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۲۹۷۰۸۶۴۴
تعداد صفحات۲۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۹
شابک۹۷۸۶۲۲۹۷۰۸۶۴۴