دانلود کتاب صوتی اصول با صدای حامد بیطرفان + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی اصول اثر حامد بیطرفان

دانلود و خرید کتاب صوتی اصول

ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای

نویسنده:ری دالیومترجم:هنگامه خدابندهگوینده:حامد بیطرفانانتشارات:شادن پژواک
۲٫۵ از ۶ نظر
۲٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اصول  نوشته  حامد بیطرفان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اصول

کتاب صوتی اصول نوشته رِی دالیُو ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای مدیران و کارآفرینان موفق است.

درباره کتاب اصول

کارآفرینان بسیار موفق غالبا متفکرانی مستقل هستند و به سادگی دست از اهدافشان نمی‌کشند، صرف‌نظر از اینکه این اهداف ممکن است تا چه اندازه از نظر دیگران جاه‌طلبانه باشد. قطعا این مسئله در مورد رِی دالیُو، نویسنده کتاب اصول، به عنوان یکی از موفق‌ترین فعالان عرصه کسب و کار و از چهره‌های فهرست ۱۰۰ ثروتمند جهان هم صادق است. او در مدت چهل سال، به صورت خودآگاهانه و نظام‌مند، ذهنیتی بسیار تاثیرگذار را در زندگی شخصی‌اش پرورش داده است. در امتداد مسیر، او با استفاده از همان اصول مورد اشاره، بریج‌واتِر را شکل داد که یک شرکت صندوق تامینی چند میلیارد دلاری است.

اصولی که در این کتاب گفته می‌شود، حقایق بنیادینی هستند که به عنوان پایه‌هایی برای رفتار عمل می‌کنند و آنچه را شما از زندگی خواستارش هستید برایتان به ارمغان می‌آورند.

در زندگی اتفاقات یکسان بارها و بارها به وقوع می‌پیوندد. اگر بتوانید راه ارتقا دادن تفکر خود را یاد بگیرید، و الگوهای پنهان در رویدادهای زندگی خود را دیده و آنها را بدل به اصولی شخصی برای خود نمایید، درنهایت چارچوبی آماده برای مواجهه با تمام مسائل در اختیار دارید. به این ترتیب، شما به شکلی نظام‌مند، دیگر نیازی به حدس و گمان ندارید و تصمیماتی که می‌گیرید مدام بهتر می‌شود.

موفقیت تنها می‌تواند از برخوردِ درست با واقعیت و یادگیری از شکست‌ها، پدید بیاید. شکست هرگز نباید به عنوان توهینی شخصی دیده شود، بلکه به جایش، باید آن را ابزاری مفید برای ارتقای روش‌شناسی خود و بهتر کردن مهارت‌های فردی دید. شکست خوردن دردناک است، اما می‌توان با استفاده از شکست‌ها حلقه‌های بازخوردی را برای یادگیری سریع شکل داد. آنگاه می‌شود این شکست‌ها را هر چه بیشتر واکاوی کرد تا بدنبال خِرَد گشت که باعث تقویت شناخت شما از تمام پیچیدگی‌های واقعیت می‌شود.

اگر می‌خواهید بهتر تقلا کنید، بهتر است از اشتباهاتتان یاد بگیرید، در عین حال از اهداف‌تان یا از خودتان دست نکشید.

شنیدن کتاب اصول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های موفقیت در کسب‌وکار علاقه دارید، شنیدن کتاب اصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۵٫۰ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱۵٫۰ مگابایت