با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زن فوق العاده؛ زن زیرک

دانلود و خرید کتاب صوتی زن فوق العاده؛ زن زیرک

رموزی که زنان باهوش می‌دانند

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زن فوق العاده؛ زن زیرک  نوشته  موسی زمان‌زاده‌دربان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زن فوق العاده؛ زن زیرک

کتاب صوتی زن فوق العاده؛ زن زیرک نوشته موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی است. آنها در کتاب صوتی زن فوق‌العاده؛ زن زیرک شما را با رموزی آشنا می‌کنند که تمام زنان موفق می‌دانند. رموزی که به شما جسارت شکستن موانع سخت زندگی را بدهد.

درباره‌ی کتاب زن فوق‌العاده؛ زن زیرک

کتاب زن فوق‌العاده؛ زن زیرک مجموعه‌ای از نکاتی است که به زنان کمک می‌کند تا زندگی زناشویی خوبی برای خود و همسرشان بسازند، توانمندی‌هایشان را باور کنند و به خود جرات و جسارت شکستن موانع سخت زندگی را بدهند.

این اثر از میان مجموعه آثار مختلفی که درباره‌ی زنان نوشته شده است، گردآوری شده است.

شنیدن کتاب زن فوق‌العاده؛ زن زیرک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودشناسی.

بخشی از کتاب زن فوق‌العاده؛ زن زیرک

زنانی که برای نگه داشتن زندگی خود تلاش می‌کنند، باید همیشه برای همسرشان کلمات محبت آمیز ورد زبان شان باشد، عصبانیت را از خود دور کنند و باشیرین زبانی فرشته‌ی رحمتی

در خانه باشند که همیشه با چهره‌ی خندان به استقبال شوهران خود که خسته از کار می‌آیند بروند. یک زن زیرک و زرنگ باید برای شوهر خود در خانه با اخلاق خوب، منظم، مرتب و با آراستگی و ... نکات دیگر محبت را در خانه‌اش با تمام وجود نشان دهد، در عین حال نگه‌داشتن عفت را هرگز فراموش نکند، از دیگر جذابیت‌های زن برای شوهر تربیت فرزندان و رسیدگی به امور خانه می‌باشد، احترام و ادب به همسر بالاخص در میان جمع و محافل، خود هنری از یک زن ایده‌آل می‌باشد که می‌تواند از آن بهره ببرد.

مهر پاکان در میان جان نشان

دل مده الا به مهر دلخوشان

(مولانا، مثنوی معنوی، دفتر اول/ ۷۲۳)

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵٫۲ مگابایت