با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرمول

دانلود و خرید کتاب صوتی فرمول

قوانین جهانی موفقیت

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فرمول  نوشته  آلبرت لزلو بارابسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فرمول

کتاب فرمول: قوانین جهانی موفقیت، اثر آلبرتو لزلو بارابسی به موفقیت با دیدی تازه می‌نگرد. میکروکتاب فرمول خلاصه‌ای جامع و مفید از کتاب فرمول است.

درباره میکروکتاب فرمول

همه دوست‌داریم که موفق شویم و در این مسیر به صورت پایدار گام برداریم اما  این کار در صورتی اتفاق می‌افتد که بتوانیم قوانین موفقیت را فرابگیریم. در میکروکتاب فرمول، ۵ قانون اصلی موفقیت با زبانی ساده روان تشریح شده است. با به کارگیری آن قوانین، داشتن پشتکار و بالا نگه داشتن میل خود برای برترین شدن، می‌توانید در دسته افراد موفق باشید. این کتاب توسط نویسندگان برتری مانند مالکوم گلدول و نسیم نیکولاس طالب پیشنهاد و تحسین شده  است.

آلبرت لَزلو بارابسی یک فیزیکدان اهل مجارستان است که بیشتر به خاطر تحقیقاتش در زمینه تئوری شبکه معروف شده است. او اکنون عضو مرکز زیست‌شناسی دانشگاه نوتردام است و مدیر و استاد برجسته بخش تحقیقات شبکه پیچیده در موسسه دانا فاربراست. او بیشتر مقالات علمی می‌نویسد ولی با نوشتن کتاب «فرمول: قوانین جهانی موفقیت» توانست خود را بیشتر به مخاطبان و جامعه علمی معرفی کند.

شنیدن میکروکتاب فرمول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که قصد دارند زندگیشان را در جهت مثبت زیر و رو کنند پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۳٫۷ مگابایت
زمان۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳۳٫۷ مگابایت