با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو اثر ریچارد فنتون

دانلود و خرید کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

بله هدف است و نه نردبان رسیدن به آن

۲٫۸ از ۵ نظر
۲٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو  نوشته  ریچارد فنتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو اثر ریچارد فنتون و آندریا والتز اثری مفید است که به مخاطبان می‌آموزد: بله هدف است و نه نردبان رسیدن به آن! این اثر را با ترجمه محمد صدیق سپهری‌نیا و صدای جمعی از گویندگان توانا می‌شنویم. 

درباره کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

به نظر نمی‌رسد کسی در دنیا باشد و از شنیدن نه خوشحال شود. نه شنیدن مداوم می‌تواند باعث دلسردی ما شود و انگیزه و امید ما را برای ادامه دادن مسیرمان از ما بگیرد. اما آیا راه چاره‌ای وجود دارد؟ آیا می‌توانیم از تمام نه‌هایی که می‌شنویم درس ارزشمندی بگیریم یا آن را به راهی تبدیل کنیم که به بله بدل شوند؟ این کتاب راهنمای ما برای تبدیل تمام نه‌ها به بله است. به طوری که تمام آن‌ها تبدیل به نردبانی شوند که ما را به موفقیت می‌رسانند. 

کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام افرادی که از نه شندیدن‌های مداوم دلسرد شده‌اند مفید است چرا که به آن‌ها کمک می‌کند تا نه‌ها را به نردبانی تبدیل کنند که آن‌ها را به موفقیت و هدفشان می‌رساند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نسرین میرزایی
۱۴۰۱/۰۳/۲۴

تنها کتابی که تو یک روز تمومش کردم فوق العاده بود..برای کسانی که تو کار بازاریابی وفروش هستن بسیار تاثیر گذار هستش..صدای گوینده عالیییی.متن روان بیست بیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۸ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۶٫۹ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
زمان۰۸ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۶٫۹ مگابایت