با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی راز اثر محمد قصاع

دانلود و خرید کتاب صوتی راز

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راز  نوشته  محمد قصاع  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی نویسنده
عکس استیون کینگ
استیون کینگ
آمریکایی | تولد ۱۹۴۷

استیون کینگ در ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۷ در پورتلند واقع در ایالات متحده‌ی آمریکا متولد شد. او فرزند دوم «نلی روث و دونالد پیتزبری کینگ» بود و یک برادر بزرگ‌تر از خودش داشت. زمانی که استیون ...

معرفی کتاب صوتی راز

کتاب راز، اثر استیون کینگ، نویسنده مشهور ژانر معمایی است که داستان‌های او از معروف‌ترین‌های این ژانر هستند. 

درباره کتاب صوتی راز 

کتاب صوتی راز، روایت رازآلود مردی تنها در کنار دریاچه است که تصمیم به نوشتن رمانی می‌‌گیرد، اما همه‌چیز آن‌طور که او می‌خواهد، پیش نمی‌رود.

استیفن کینگ که به‌عنوان نویسنده پرکار ژانر ادبی در گونه‌های معمایی و خیال‌پردازانه شناخته می‌شود، این بار روزهایی از زندگی مردی را روایت می‌کند که به ویلایی کوچک در نزدیکی دریاچه‌ای پناه برده است. او می‌خواهد  برای ترمیم زخمِ خیانت همسرش به نوشتن بپردازد و رمانی بنویسد. اما آرامش او با ورود مردی غریبه که به سرقت ادبی متهمش می‌کند،  به‌هم می‌ریزد.

ماجرا فقط به ورود این مرد ناشناس ختم نمی‌شود و بعد از آن اتفاقات عجیبی مانند سرقت و آتش‌سوزی هم رخ می‌دهد که همچون رازی سربه‌مُهر می‌ماند. این راز مبهم مخاطب و شنونده داستان را تا انتها با خودش همراه می‌کند.

تعلیق و کنجکاوی برای دانستن رازهای داستانی، از عناصر کتاب‌های استیون کینگ هستند. در کتاب صوتی راز این دو عنصر به‌قدری پررنگ‌اند که مخاطب مدام برای آشکارشدن راز پنهان ماجرا، در انتظار است.

 شنیدن کتاب صوتی راز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به داستان‌های معمایی و رازآلود.

 بخشی از کتاب صوتی راز 

• گاهی حقیقت به درون نفوذ می‌کند و اگر انسان خودآگاهانه سعی کند فکر یا گمان کند می‌تواند از حقیقت بگریزد، نتیجه بسیار مخرب خواهد شد. درست شبیه این‌که موجی عظیم، مستقیم به سوی موج‌شکن برود و آن را همراه انسان نابود کند.

• دانشجوی سال اول بود و در ترم بهاری درس می‌خواند. موضوع کلاس نویسندگی خلاق، داستان کوتاه بود. معلم مردی بود به نام ریچارد پرکینز که دو رمان نوشته بود. نقدهای مثبتی بر دو کتابش نوشته شده بود، اما فروش اندکی داشتند. مورت یکی از آن رمان‎ها را خوانده بود و فکر کرده بود نقد خوب و فروش بد ریشه مشترکی دارند: کتاب‌ها درک‌شدنی نبودند. اما آن مرد، معلم بدی نبود. دست‌کم آن‌ها را سرگرم نگه می‌داشت.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۶۸٫۴ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۶۸٫۴ مگابایت