دانلود کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان با صدای حسن آزادی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان اثر ریچارد تمپلار

دانلود و خرید کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان

گوینده:حسن آزادی
امتیاز:
۳.۱از ۱۸ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان

کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان نوشته ریچارد تمپلر، راه‌های تربیت صحیح کودکان و  ارتباط صحیح و سالم با فرزندان را به خواننده می‌آموزد تا فرزندانتان  زندگی‌ای شاد و با اعتماد به نفس داشته باشند.

درباره کتاب قوانین تربیت فرزندان

کتاب صوتی قوانین تربیت فرزندان یک راهنمای برای والدین است تا بتوانند کامل‌ترین روشش تربیت فرزندانشان را انتخاب کنند. آرزوی تمام والدین خوشبختی و موفقیت فرزندانش است اما گاهی راه این رسیدن به خوشبختی را نمس‌داند. این کتاب به والدین کمک می‌کند تا این روش‌ها را یاد بگیرند. 

اگر می‌خواهید ارتباط صحیح با کود‌کان را یاد بگیرید، باید‌ بد‌انید ﺗﻤﺎم ﮐﻮدﮐﺎن ﺗﺎ رﺳﻴﺪن ﺑﻪ رﺷﺪ ﮐﺎﻣﻞ، یک مسیر رشدی مشخص دارند، با دانستن این مسیر می‌توانیم از اشتباهات نسل‌های قبلی درس بگیریم و آن مسیر را تکرار نکنیم. مسیر تربیت کودکان علمی است و عقلانی و این کتاب بهترین مسیر را به شما یاد می‌دهد.

قوانین این کتاب برای تربیت فرزندان قواعد و قوانینی دارد که می‌توانند به کودکان کمک کنند تا از وجود یکدیگر و از زندگی لذت ببرند، شاد باشند و با دیگران با ادب و احترام برخورد کنند. این کتاب تمام خانواده‌ها را شامل می‌شود از خانواده‌های تک والد تا افرادی که شاغل هستند.

شنیدن کتاب قوانین تربیت فرزندان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدین پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۶ ساعت و ۴۷ دقیقه

حجم

۳۷۵٫۰ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۶ ساعت و ۴۷ دقیقه

حجم

۳۷۵٫۰ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۳۸,۰۰۰
تومان