دانلود کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱ با صدای امیر جانی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱ اثر اندرو ماتیوز

دانلود و خرید کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱

گوینده:امیر جانی
امتیاز:
۳.۷از ۱۴ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱

کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱ مجموعه داستان‌هایی خنده‌دار و جالب برای کودکان است. این داستان‌ها به انتخاب اندرو ماتیوز در یک مجموعه گردآوری شده‌اند و با شنیدن آن‌ها خنده به لبانتان می‌آید.

این کتاب صوتی را با ترجمه‌ی روان محبوبه نجف‌خانی و صدای امیر جانی می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱

کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱ مجموعه هشت داستان بامزه و خنده‌دار از نویسنده‌های معروف سراسر جهان است. این داستان‌ها با نام‌های روزی که من مردم، مرد زبان نقره‌ای، کتابدار و راهزن‌ها، داستان ترسناک، قتل با املت چینی و مبارزه ساندویچی، دزدان دوچرخه، گروه کلاه پشمی‌ها از تخیلات شیرین کودکان می‌گویند و می‌توانند آن‌ها را سرگرم کنند و بخندانند.

کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این داستان‌های برای کودکان، بچه‌هایی که به مدرسه می‌روند و نوجوانان جذاب است. اگر از طرفداران داستان‌ها و ادبیات کودک هستید، شما را به شنیدن این کتاب صوتی دعوت می‌کنیم.

درباره اندرو ماتیوز

اندرو ماتیوز (Andrew Matthews) نویسنده، کاریکاتوریست و سخنران استرالیایی است. او را یکی از موفق‌ترین سخنرانان و نویسندگان کتاب‌های خودیاری در دنیا می‌شناسند. کتاب‌های او به بیش از چهل زبان در دنیا ترجمه شده‌اند و همیشه در فهرست کتاب‌های پرفروش قرار دارند. از میان آثار اندرو ماتیوز می‌توان به راز شاد زیستن (آخرین راز شاد زیستن)، تک نسخه کامیابی، دنبال دلت برو، درخت دوستی بنشان و شاد بودن در شرایط سخت اشاره کرد.

بخشی از کتاب صوتی داستان‌های بامزه ۱

آن روز برای مُردن اصلاً وقت مناسبی نبود. البته منظورم این نیست که معمولاً برای این جور چیزها وقت مناسبی وجود دارد. اما وقتی صبح سه شنبه گذشته مُردم، امیدوار بودم که قبلش یک جور علامت یا هشداری ببینم.

بگذریم، معمولاً سه شنبه‌ها عصر، لباس‌هایم را به لباسشویی عمومی می‌بردم. اما آن موقع دیگر احتیاجی به لباس‌های تمیز نداشتم. به هر حال شاید به نفعم شد، چون می‌توانستم پولش را پس‌انداز کنم. (هر چند که پس‌انداز پول لباسشویی خوشحالم نمی‌کرد، برای این  که دیگر این فرصت را نداشتم که پول‌های پس‌اندازم را خرج کنم.)

هیچ کس دوست ندارد بمیرد. اما همه زمانی به دنیا می‌آیند و زمانی هم می‌میرند. اگر حق انتخابی وجود داشت (که البته این حق نصیب من نشد)، ترجیح می‌دادم که قبل از مُردن، اول کاسه عصاره گوشتم را تمام کنم. ولی متاسفانه فقط نصف آن را خورده بودم که این اتفاق افتاد.

آن روز، توی اتاق معلم‌ها، یک لحظه با خیال راحت روی صندلی مورد علاقه‌ام نشسته بودم و لحظه بعد مُرده بودم. احساس کردم همه چیز درست مثل فیلمی که روی پرده سینما پخش می‌شود، یکدفعه قطع شد و دیگر فیلمی روی پرده نبود.

البته ناگفته نماند که مُردن خوبی‌هایی هم دارد که بعداً متوجه منظورم می‌شوید...

نظرات کاربران

ساتیار
۱۳۹۹/۰۹/۰۵

اصلا برای کودکان زیر ۷ سال بدرد نمیخوره پسرم دوست نداشت و ترسید

Farnaz Masoumi
۱۴۰۲/۰۹/۲۲

اصلا جالب نبود، کلی حرف و رفتار بد

fari
۱۴۰۱/۰۷/۰۴

خیلی قصه ی خوبی است

قاسم
۱۳۹۹/۰۹/۱۰

اصلادبه درد کودک نمی خوره

زمان

۳ ساعت و ۲۳ دقیقه

حجم

۱۹۳٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۳ ساعت و ۲۳ دقیقه

حجم

۱۹۳٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۴۶,۸۰۰
تومان