با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تعالیم آبراهام

دانلود و خرید کتاب صوتی تعالیم آبراهام

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تعالیم آبراهام  نوشته  استر هیکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تعالیم آبراهام

کتاب صوتی تعالیم آبراهام نوشته استر هیکس سخنران و نویسنده آمریکایی است. این نویسنده به اتفاق همسرش جری هیکس تا به حال ۹ کتاب در زمینه موفقیت نوشته‌اند. آنها در سال ۱۹۸۶ باهم موسسه آبراهام را تاسیس کردند. و کارگاه‌های گوناگونی درباره قانون جذب از طریق این موسسه ترتیب دادند. استر هیکس در نسخه اصلی فیلم راز در سال ۲۰۰۶ حضور داشته است.

درباره کتاب تعالیم آبراهام

شما چیزی را می‌شنوید که آمادگی شنیدنش را دارید، در کتاب شگفت‌انگیز تعالیم آبراهام درباره قانون جذب و اثرات آن بیشتر بخوانید. این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا بدانید واقعاً که هستید، که بوده‌اید، به کجا می‌روید و می‌خواهید که باشید. در این کتاب می‌آموزید که شما خالق سرنوشت خود هستید و چرا تمام قدرت شما در همین لحظه نهفته است و سرانجام این‌که این کتاب شما را با شیوه هدایت احساسات و همسویی با ارتعاشات‌تان آشنا می‌سازد. این کتاب به شما کمک می‌کند متوجه شوید هرگز، هرگز چیزی را به پایان نخواهید رساند، به شما برای شناخت ارتباط‌ِتان با پیشینه و آینده‌تان کمک می‌کند ـ اما از همه مهم‌تر این‌که آگاهی از قدرت نهفته در درون‌تان را در همین لحظه بیدار می‌کند.

استر و جری پس از ازدواجشان مدتی فروشنده موفق یک شرکت بودند و جری مدتی هم در یک سیرک به اکروبات‌بازی می‌پرداخت. پس از آن هم به مدت بیست سال به عنوان موزیسین و کمدین به سفر دور دنیا می‌رفت. «قدرت شگفت‌انگیز آرزوهای شما»، «سارا؛ سارا راز قانون جاذبه را می‌آموزد» و «قدرت شگفت‌انگیز عواطف شما» از اثار دیگر این دو نویسنده‌اند.

شنیدن کتاب تعالیم آبراهام را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگیشان را تغییر دهند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
El
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

صدای گوینده ، عالی بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۰ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۷۷٫۲ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۷۷٫۲ مگابایت