با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الهام فرشتگان

دانلود و خرید کتاب صوتی الهام فرشتگان

چگونه دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید

۴٫۶ از ۵ نظر
۴٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی الهام فرشتگان  نوشته  دایانا کوپر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی الهام فرشتگان

دایانا کوپر در کتاب صوتی الهام فرشتگان به شما می‌آموزد که چگونه دنیایتان را با فرشتگان دگرگون کنید. این اثر به ما کمک می‌کند تا با پذیرش وجود فرشتگان، زندگی‌مان را دگرگون کنیم. 

کتاب صوتی الهام فرشتگان را با ترجمه‌ی سایه ابوالحسنی و صدای زیبای الهام صفوی‌زاده می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی الهام فرشتگان

دایانا کوپر که با عنوان بانوی فرشتگان شناخته می‌شود، در کتاب صوتی الهام فرشتگان به ما یاد می‌دهد که با کمک فرشتگان دنیایمان را دگرگون کنیم. او معتقد است که هر کدام از ما یک فرشته‌ی نگهبان داریم. فرشته‌ی نگهبان ما در شرایط سخت به کمک ما می‌آید و در مواقعی که با مشکلات روبه‌رو هستیم راه‌حلی برایمان پیدا می‌کند. دایانا کوپر معتقد است که اگر به وجود فرشتگان باور داشته باشیم و وجودمان را پذیرای کمک‌های فرشتگان کنیم، آن‌ها به کمک ما می‌شتابند. 

فرشتگان از طرف خداوند مامورند تا به ما کمک کنند که با مشکلات کنار بیاییم و در شرایط سخت به آن‌ها اعتماد و تکیه کنیم. کتاب صوتی الهام فرشتگان را بشنوید تا دریابید چگونه می‌توانید دنیایتان را با کمک فرشتگان دگرگون کنید. 

کتاب صوتی الهام فرشتگان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام افرادی که از شنیدن کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری لذت می‌برند، کتاب صوتی الهام فرشتگان را جذاب می‌یابند. اگر به دنبال راه‌حلی جدید برای رفع مشکلاتتان می‌گردید، کتاب صوتی الهام فرشتگان را گوش کنید. 

بخشی از کتاب صوتی الهام فرشتگان

برای هر مشکلی راه‌حلی وجود دارد. 

بدانید که حتما راه‌حل کاملی برای هر ارتباط و مشکلی وجود دارد. پاسخ‌ها در ابعاد بالاتری نهفته است. و اغلب، خود انسانی ما به آن‌ها دسترسی ندارد. به منظور یافتن راه‌حل باید ما آن وضعیت را به دست خداوند و فرشتگانش بسپاریم. سپس به شهود درونمان گوش فرا دهیم و بر اساس آن عمل کنیم. بسیاری از ما اصرار داریم که نگرانی‌ها و دغدغه‌هایمان را نگه داریم و به آن‌ها بچسبیم. ما اجازه می‌دهیم که این مشکلات دائم در سرمان بچرخند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
hossein.arabi
۱۳۹۹/۰۶/۱۱

این کتاب با صدای دلنشین و جذاب سرکار خانم صفوی زاده عزیز و هنرمند جذاب تر شده

کاربر ۲۸۰۳۱۶۰
۱۴۰۰/۰۲/۱۳

کتاب فوق العاده هستش گویندگی عالی هم داره کاملا با سلیقه من سازگار بود چون به این حوزه خیلی علاقه مندم از طاقچه خواهش میکنم کتابهای بیشتری از دایانا کوپر و دورین ویرچو بزاره

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۴۴,۰۰۰ تومان
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۵۰٫۶ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۴۴,۰۰۰تومان
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۱
زمان۰۷ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۵۰٫۶ مگابایت