با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده اثر ماندانا  سلحشور

دانلود و خرید کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده  نوشته  ماندانا  سلحشور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده

کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده اثر ماندانا سلحشور، کتابی در توضیح بلوغ و مشکلات و چالش‌های پیش‌روی آنان است. این اثر را با صدای زهرا صدیق می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده

بلوغ یک مرحله از رشد است که نوجوانان را با برخی چالش‌ها روبه‌رو می‌کند. از آنجایی که با رسیدن به سن بلوغ نوجوان و خانواده‌اش متوجه تغییراتی در نحوه‌ی تفکر و رفتارشان می‌شوند خوب است پیش از آن، با بلوغ آشنا شوند. آگاهی درباره‌ی تغییراتی که در سن بلوغ قرار است در ذهن و بدن دختران و پسران بیفتد به آن‌ها کمک می‌کند تا با چالش‌ها بهتر روبه‌رو شوند و توانایی کنار آمدن با مشکلات را داشته باشند. 

ماندانا سلحشور در کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده درباره‌ی بلوغ صحبت می‌کند. او از تغییراتی می‌گوید که هر دختر و پسر نوجوانی باید انتظارش را بکشد. او برای بسیاری از مسائل که به نظر حل‌نشدنی می‌آیند، راه‌حل‌هایی دارد. کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده مانند یک مرجع است که نوجوان و والدین را درباره‌ی بلوغ آگاه می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا این مرحله‌ی حساس از زندگی را به راحتی و بدون کمترین تنش پشت‌سر بگذارند. 

کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

می‌توانید کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده را به نوجوانانی که می‌شناسید هدیه دهید. والدین، مربیان گروه سنی نوجوانان و مشاوران نوجوان نیز می‌توانند از محتوای کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده استفاده کنند. 

درباره ماندانا سلحشور

ماندانا سلحشور نویسنده کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده برای نوجوانان در سال ۱۳۴۰ متولد شد. او نویسنده، روانشناس و پژوهشگری است که آثار فراوانی در حوزه روانشناسی کودک و نوجوان برای کودکان و نوجوانان یا والدین آن‌ها نگاشته است. او زبان نوجوانان را می‌داند و علم روانشناسی خود را با زبانی ساده برای آنان بیان می‌کند. در میان آثار او می‌توان تمرین دیکته نویسی با کودکان، چگونه مهارت گوش دادن را به کودکان بیاموزیم؟ تنبیه یعنی...! راهکارهایی ساده برای کاهش اضطراب‌های کودکان، اگر فرزندتان لجباز است، اگر فرزندتان خجالتی است، قلدری... نه کودکان خود را آگاه کنید و آموزش انتقادی اندیشیدن به کودکان را نام برد. کتاب تحسین‌شده چگونه ذهن و جسم کودکان و نوجوانان را پرورش دهیم نیز از آثار اوست.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۷٫۵ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۷٫۵ مگابایت