با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱۲ قانون زندگی: نگرشی نو به نظریه بی‌نظمی

دانلود و خرید کتاب صوتی ۱۲ قانون زندگی: نگرشی نو به نظریه بی‌نظمی

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۱۲ قانون زندگی: نگرشی نو به نظریه بی‌نظمی  نوشته  جردن پترسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۱۲ قانون زندگی: نگرشی نو به نظریه بی‌نظمی

کتاب صوتی ۱۲ قانون زندگی یکی از بهترین آثار جردن پترسون در زمینه موفقیت و رشد فردی است.

جردن پترسون در این کتاب به بیان موضوعاتی می‌پردازد که بتوان با استفاده از آن‌ها بی‌نظمی‌هایی که تا به حال در زندگی افراد بوده را از بین برد، زیرا از نظر دکتر پترسون این بی نظمی‌ها می‌توانند باعث بروز مشکلات بسیار زیادی در زندگی فردی و اجتماعی افراد شوند.

 درباره کتاب صوتی۱۲ قانون زندگی

این روانشناسِ بالینیِ کانادایی، نظراتش را در مورد شخصیت، هستی و وجود، پیوستگی درونیِ نظم و آشفتگی؛ یعنی دو نیروی مشهود در کل زندگی، بحثِ واگذاری نقش‌های جنسیتی، منشاء بزرگترین شرارت‌های دنیا و بسیاری مباحث بحث‌برانگیز دیگر بیان کرده است.

پترسون معتقد است ما توانایی تغییر فرایندهای منفی را داریم مثلا یکی از مواردی که می‌توانید روی آن کار کنید، وضعیت ظاهری بدنتان است. اگر زبان بدن شما بر شکست یا ضعف دلالت داشته باشد، احتمالاً مردم نیز راجع به شما همین فکر را می‌کنند و بر همان اساس با شما ارتباط برقرار می‌کنند. از طرف دیگر، داشتن یک حالت ظاهری برنده و با اعتماد به‌نفس، به خودتان و دیگران این پیام را مخابره می‌کند که شما خودتان را می‌شناسید. همین موضوع روی برخورد دیگران با شما تأثیر می‌گذارد و آنها نیز شما را جدی می‌گیرند و به عنوان یک فرد مهم، باعث می‌شوند حس بهتری داشته باشید و ترشح سِرتونین نیز افزایش می‌یابد که در نتیجه به شما در بیشتر برنده شدن کمک می‌کند.

پترسون می‌گوید ما باید خودِ گناهکارمان را بپذیریم و خود را دوست داشته باشیم و افراد ناکامل دیگر مانند خودمان را نیز ببخشیم و حمایت کنیم. شما باید به خودتان احترام گذاشته و مراقبش باشید. به کسی که واقعاً هستید فکر کنید و خوب و بد را برای خودتان مشخص کنید. تلاش برای بهبود کیفیت زندگی و پذیرش مسئولیتِ کمک به خود، به زندگیتان معنا می‌بخشد. این نشان می‌دهد که شما می‌توانید با اعتمادبه‌نفس، ذات گناهکارتان را فراموش کنید و یادبگیرید دوباره با خدا ارتباط برقرارکنید.

کتاب ۱۲ قانون زندگی یکی از موفق‌ترین کتاب‌ها در زمینه روان‌شناسی است، زیرا دکتر پترسون در این زمینه سابقه بسیار زیادی دارد و با الهام از تجارب بسیار زیادی که داشته، نکات بسیار مفیدی را بیان کرده است.

 شنیدن کتاب صوتی ۱۲ قانون زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دوست‌داران کتاب‌های موفقیت و رشد فردی را به شنیدن این اثر دعوت می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۷٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۷٫۱ مگابایت